Mytí auta na vlastní pěst.

Ke svým autům máme všichni osobní vztah. Někteří z nás dávají svým autům dokonce jména, a tak se stávají téměř členy rodiny. S láskou o ně pečujeme, čistíme je, přezouváme, pořizujeme jim lepší vybavení. Často do nich přesouváme nějakou část šatníku a koupelny pro vybavení na cestách a každý z nás má ve svém okolí někoho, kdo v autě často téměř bydlí. Proto není divu, že chceme mít jeho údržbu pod kontrolou.

Jestli vás nebaví neustálé cesty do myčky, kde navíc máte pocit, že doma ještě budete muset některá místa přece jen umýt ručně, nebo si říkáte, že ztrácíte čekáním v myčkách příliš mnoho času, pak můžete vzít čištění auta do svých rukou sami.

S vysokotlakým čističem (tlakovou myčkou) Kärcher K 5 Premium Full Control Plus si můžete auto umýt kdykoli a sami. Navíc se o něj nemusíte bát, protože si sami nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Jednoduše můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Takto umyjete auto mnohem pohodlněji a rychleji. Buďte pánem situace a mějte mytí pod kontrolou.

Auto však není jedinou oblíbenou věcí, kterou je obtížné vyčistit. Když rádi jezdíte s přáteli či rodinou na výlety na kole, víte, jak kola po návratu vypadají. Zabahněná a zablácená tak, že vás s nimi manželky nechtějí pustit ani do garáže. A to není vše. Jestliže máte dům, pak víte, o čem mluvím. Okolo domu je pořád co uklízet. I v takových případech se tlaková myčka Kärcher hodí. Možná si úklid okolo domu zamilujete stejně jako já. Baví mě každý nepořádek na terase či domě jednoduše spláchnout.

https://www.youtube.com/watch?v=OTT95ccT9A4

Tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus je vhodná i pro častější používání na zvlášť úporné nečistoty. Snadno s ní vyčistíte chodníček okolo domu, dokážete se zbavit mechu a plevele v prasklinách nebo mezi jednotlivými spoji v chodnících a cestičkách. Snadno s ní vyčistíte i zašlou špínu zahradního nábytku.

S tlakovými myčkami Kärcher máte své auto, kolo, dům a vše kolem plně pod svou kontrolou.

Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz