Mytí oken již nechávám na profesionálech! Výškové práce, čištění fasád Praha 10

45169181 - gorgeous sunsetsunrise view from living room in new luxury home

Mytí oken není mou oblíbenou činností. Pokaždé, když se do jejich mytí pustím, tak výsledkem jsou okna, která jsou sice čistá, ale také samá šmouha. Nejsem příznivcem záclon, takže když mi na okna zasvítí slunce, tak jsou všechny šmouhy okamžitě vidět. To je velice nepříjemné obzvlášť když máte třeba návštěvu. To se pak za svoje šmouhatá okna i stydím.

Okna se totiž pokouším vyleštit všemožnými prostředky, které jsou k leštění oken dostupné v obchodech. Jednou jsem si ale postěžovala kamarádce. Ona má okna vždy precizně umytá a vyleštěná. Prozradila mi, že si okna nechává mýt úklidovou firmou a hned mi na ni dala kontakt. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí oken, výškové čištění fasád Praha 10. Také na ni pěla jen samou chválu. Má prý velmi šikovné pracovníky a okna leští na sucho bez použití leštidel. Mně stačil jen pohled na její krásně čistá a lesklá okna. Ještě ten den jsem do A SERVISU zavolala a domluvila si termín mytí oken.

Ve stanoveném termínu se pak dostavili pracovníci A SERVISU a pustili se do mytí oken. Nejdříve je umyli vodou a saponátem. Nezapomněli na rámy, kličky a venkovní parapety. Poté vše setřeli gumovou stěrkou. Když byla okna suchá, tak začali s leštěním. Opravdu nepoužili žádná leštidla, jen suchou bavlněnou plenu. Když měli hotovo, výsledkem byla čistá okna, která se opravdu nádherně leskla. Když mi na ně pak zasvítilo zapadající slunce, začala jsem hledat šmouhy. Na oknech ale vůbec žádné nebyly! Službu mytí oken od A SERVISU nyní využívám pravidelně. Moje okna jsou neustále čistá a lesklá. Opravdu vřele doporučuji i vám ostatním.

Koberce, čalounění – čištění, tepování Praha 10

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců, čalounění Praha 10, čistí koberce tím nejkvalitnějším a nejúčinnějším způsobem, který v oblasti péče o koberce existuje. K vyčištění kobercových povrchů např. nylonových, polyamidových a polypropylenových koberců používá osvědčenou a 100 % kvalitní strojovou metodou, která dokáže zbavit koberce všech nečistot. Koberec vydezinfikuje, zničí všechny roztoče a zároveň kvalitní chemie spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým vysavačem příjemně oživí celkový vzhled koberce.

Strojový způsob čištění kotoučovým strojem považuje A SERVIS za jediný možný postup, jak dokonale koberec vyčistit od všech usazených nečistot a alergenů. Toto čištění je hloubkové, mokré, rotační, dezinfekční a chemické.

Velká řada úklidových firem používá k vyčištění koberců extrakční metodu. Tento způsob čištění je sice levný, ale jeho účinek je velmi slabý. Extrakční metoda je založena na vstříknutí vody včetně chemie do podsady koberce a na jejím okamžitém odstátí. Není zde žádné kartáčování, které by zajistilo důkladné odstranění veškerých nečistot z koberce. Chemie je pouze vstříknuta do koberce a okamžitě odsáta, není zde dostatečná doba na to, aby mohla správně zareagovat. Pracovníci A SERVISU velmi precizně a efektivně provádí také ruční čištění a tepování sedaček, křesel a čalounění.

47428232 - living room art deco style. 3d images

K důkladnému vyčištění čalounění se používá účinná chemie Bosch, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětinami napění a zapracuje do textilie. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění. Po působení chemie na textilii je použit vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.

Ve výjimečných případech, a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, je použit ruční kotoučový kartáč. Z 90 % provádí pracovníci A SERVISU technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokáží tak sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.