Mytí oken po stavbě, odstranění barev, silikonů, polepů. Výškové práce, čištění fasád Brno

26013009 - hand open plastic pvc window

Bydlíme s přítelem v menším domě, který jsme si nedávno koupili a opravili. Přítel na něm udělal opravdu velký kus práce. Snažila jsem se mu vždy být po ruce, když bylo třeba a pomoct mu, jak jen to šlo. Vždy jsem po každé jeho pracovní činnosti uklidila, ale byl to trošku nekonečný boj. Naštěstí jsme došli do zdárného konce, vše bylo hotové, tak jsem se vrhla na závěrečný úklid, nad kterým jsem úspěšně vyhrála. Jediné, co mi ještě zbývalo byla všechna okna v domě, která byla po stavebních pracích opravdu hodně zanesená nečistotami.

Vrhla jsem se i do této práce, ale když jsem po hodině udělala jedno okno tak, aby alespoň nějak vypadalo, rozhodla jsem se, že si na tuto práci někoho zavolám, protože bych to dělala opravdu dlouho a výsledek ještě k tomu nebyl nijak úžasný. Na internetu jsem narazila na spousty profesionálních firem zabývajících se mytím oken, ale jedna měla opravdu hodně kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Brno, ze které jsem byla opravdu nadšená a po zhlédnutí její cenové nabídky jsem už na nic dalšího nečekala a ihned jsem firmu zkontaktovala.

Moc milá slečna po telefonu se mnou domluvila termín mé poptávky, také mi vysvětlila, jak jejich zaměstnanci při práci postupují a nakonec mi byla řečena i přesná cena mé poptávky.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně včas. Prošli si v rychlosti dům, aby věděli, jak bude jejich práce probíhat a následně se ihned pustili do práce. Šlo jim to opravdu rychle, bylo vidět, že s tím mají zkušenosti. Myli jedno okno za druhým pomocí rozmýváku a saponátu s vodou. Následně okna setřeli do sucha gumovou stěrkou a nakonec okna vyleštili pomocí bavlněné pleny. Nepoužili žádné leštící přípravky a i tak byla okna dokonale lesklá a beze šmouh či tahů po leštění.

Práce firmy A SERVIS byla rychlá, precizní a cenově bez problému přijatelná. Od té doby je u nás firma pravidelně a práce jejích pracovníků je vždy na vysoké úrovni. Vřele tuto firmu doporučuji.

Firma, která umí a nezklame! Kartáčové čištění čalounění a koberců Brno

Rád bych vám představil spolehlivou úklidovou firmu, která se u nás ve firmě stará o koberce. Naše kanceláře jsou pokryté koberci a po každodenním používání je nutné je jednou za čas vyčistit. O to se nám stará společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Brno, se kterou máme domluvené pravidelné mycí cykly. Pravidelně k nám dochází již známý tým pracovníků, přijedou vždy až po pracovní době, aby byl na firmě klid a nic jim nebránilo v čištění.

Tuto firmu jsme zvolili, protože používá metodu strojního čištění, která se nám opravdu osvědčila. Koberce po jejich zásahu vždycky prokouknou a všechna zašlapaná špína zmizí. Všichni zaměstnanci okamžitě poznají, že nás navštívil A SERVIS. Kotoučový stroj si poradí i se skvrnami od kávy a s podobnými nečistotami.

Pracovníci nejprve namíchají speciální chemii, kterou nanesou na celou plochu koberce. Poté koberec vykartáčují, chemie se dostane až do hloubky koberce a vytvoří pěnu, do které se natáhnou veškeré nečistoty. Všechna pěna je nakonec vysáta speciálním třímotorovým vysavačem. Koberec zůstane pouze trochu vlhký. Druhý den ráno je vše suché a připravené k dalšímu užívání.

805720 - hallway of an office with cubicle walls and open doors

Musím se také zmínit o vstřícnosti a ochotě pracovníků firmy. Vždy se nám snaží co nejvíce vyhovět s termínem i časem. To jsem u žádné jiné společnosti ještě nezažil. Cena za jejich bezchybné čištění je naprosto přiměřená. Není nic, co by vám u služeb firmy A SERVIS chybělo. Pokud hledáte spolehlivou precizní úklidovou firmu do vaší firmy, neváhejte a kontaktuje A SERVIS!