Nabíjet jde i bez drátů

Moderní technologie v mobilní verzi nám sice většinou usnadňují život, ale dokážou nám ho i pěkně zkomplikovat. Třeba vybitou baterií.

 

Ani nevíte jak

U chytrých telefonů tak nějak počítáme s výdrží jeden den, tedy ráno vzít a večer dát na nabíječku. Pokud ale máme aktivnější den, potřebujeme mít zapnutou GPS na výletě nebo prostě jen víc telefonujeme či hrajeme na dovolené hry, baterka se vybíjí velmi rychle. A pak začneme hledat nabíječku a nejbližší zásuvku, což většinou znamená rozmotat kabel a pak hledat místo, kam telefon dát nabít ideálně tak, aby stále byl dispozici. A když je v domácnosti nebo třeba na dovolené víc lidí, už nastává problém s počtem zásuvek a nabíječek. Kdo tráví své volno třeba v kempu, na chatě nebo na cestách, ten by mohl vyprávět. Mít tak možnost si dobít telefon rychle a třeba i najednou s  ostatními by se hodilo.

 

Zkuste to bez drátů

Velmi dobrým pomocníkem tak je bezdrátová nabíječka Orava Quick Charge, díky které nemusíte nikde hledat kabely a snadno si dobijete mobil jakékoli značky. Je totiž kompatibilní s jakýmkoli zařízením s podporou funkce rychlého nabíjení Qi. Svůj chytrý telefon tak jednoduše na nabíječku položíte a počkáte, až se nabije. Zároveň má nabíječka ale i dva USB výstupy pro možnost připojení standardního kabelu a nabíjení klasickou cestou, najednou tak můžete dobíjet až tři zařízení. LED kontrolka ukazuje stav nabíjení, takže máte dokonalý přehled.

A když se stane, že máte nabíječku jen sami pro sebe, můžete si ji nechat v blízkosti svého smartphonu, dobíjet a přitom se dál věnovat třeba rozehranému levelu oblíbené hry nebo komunikaci s přáteli. Na cestách, doma i na chatě tak už nemusíte mít strach, jak a kde se vám povede dobít svůj telefon.