Nábytek z masivu vytváří v interiéru nezapomenutelné kouzlo

Rádi byste domácnost vybavili originálním nábytkem, který neztratí svůj půvab ani za dlouhé desetiletí? V takovém případě byste měli zvolit nábytek z masivu. Je pevný, odolný a při správné péči se dědí po generace. Prohlédněte si nabídku z e-shopu nábytekzdubu.cz, kde najdete originální kousky vysoké kvality. Mezi oblíbenou volbu patří dubový nábytek, který je jedinečný a vytrvalý.

 

Do každé místnosti pořádný kus nábytku

V případě, že se rozhodnete pro masivní nábytek, určitě se jej snažte umístit do celého bytu či patra v domě. Kombinovat dřevotřísku s masivem není dobrý nápad. Jen si představte jídelní stůl masiv s nádhernou strukturou a židle z dřevotřísky, nebo v případě propojené kuchyně s obývacím pokojem, i stěnu. Snažte se dodržet styl nábytku i jeho barvu.

 

Proč dubový nábytek?

Obecně lze tvrdit, že se dubové dřevo považuje za vysoce odolný a tvrdý materiál. Také oproti jiným exotickým dřevinám, bude dub cenově dostupnější. Jistě vás potěší i svou nádhernou barevností a příjemnou strukturou. A jak jistě víte, půvabné a typické zbarvení zajistí letokruhy, díky kterým bude každý kus nábytku jednoduše originální. Navíc díky jeho tvrdosti jej můžete zvolit do domácnosti s mazlíčky či malými dětmi. Ať už je to jídelní stůl masiv dub nebo jiný nábytek, s dubem nikdy nešlápnete vedle.

Neváhejte navštívit výrobce a jeho e-shop nábytekzdubu.cz. A pokud nevíte, který vybrat, žádný se vám nehodí, zvolit můžete nábytek na zakázku, klidně i pokud zvolíte pouze jeden kus nábytku, například komoda masiv dub. Důležité je, abyste se zhotoveným kouskem byli spokojeni.

A pokud se vám stane, že jej poškrábete, můžete nábytek obrousit a mít jej jako nový. Aby vypadal dlouhé roky nádherně, doporučujeme ho jednou za tři měsíce ošetřit pomocí voskového lesku.