Náramkové hodinky, kravatové spony a jiné doplňky pro muže

Že jsou doplňky outfitu určené jenom ženám? To je široce rozšířený omyl. I muži mají své doplňky, kterými podtrhnou vlastní styl. Některé z nich jsou i poměrně praktické. Pojďme se tedy společně podívat na pár alternativ pro muže.

Jste-li muž, určitě se vám budou hodit tipy na ozvláštnění vašich outfitů. Jestliže jste žena, možná zde objevíte zajímavé tipy na dárky. Jdeme na to!

 

Jaká je alternativa dámské kabelky? Přece taška na notebook!

Dámy s sebou téměř všude nosí kabelky. Malé, velké, crossbody, do ruky, přes rameno, je jich opravdu spousta. Pánové si mohou pořídit kufřík, nebo pokud jim tato varianta přijde příliš usedlá, tak raději tašky na notebook. Ty se vyrábí v různých provedeních, textilních i kožených, takže si každý snadno vybere, co se hodí k jeho stylu. Samozřejmě není nutné v tašce nosit vždy jen notebook. Pohodlně se tam vejde i sešit formátu A4 do školy.

 

Místo hodinek pánové nosí… Hodinky!

Náramkové hodinky jsou příkladem unisex doplňku, který o vás prozradí poměrně hodně. Snažíte se žít zdravě, dbáte na správnou stravu i pohyb? Pak pravděpodobně nosíte nějaké chytré fitness hodinky. Potrpíte si naopak raději na styl a chcete udělat dobrý první dojem? V tom případě se hodí klasické analogové hodinky třeba s koženým páskem. Možností je nespočet, i pro pány.

 

Namísto náušnic nebo náramku si vezměte kravatovou sponu

Co povýší ženský společenský outfit na jinou úroveň? Určitě šperky – náhrdelníky, náušnice, náramky či prsteny. U mužů tento úkol plní kravatové spony. Stejně jako šperky se i spony dají sehnat ve stříbrném nebo zlatém designu, setkáte se i se sponami vzorovanými či různě tvarovanými. Pro mladší muže, kterým klasické spony připadají příliš usedlé, se hodí spony ve tvaru knírku, žraloka atd.

A jaké další doplňky mohou pánové ještě využívat? Jehlice do saka, klobouky, kapesníčky do saka, brýle, opasky, šály, šle, … Je toho opravdu spousta. Pro inspiraci se podívejte například do e-shopu Trendhim.cz.