34128560 - young man sitting daydreaming on the windowsill of a large view window in his apartment overlooking an urban street

Nejlepší firma na mytí oken? Jednoznačně „Výškové práce Brno“

34128560 - young man sitting daydreaming on the windowsill of a large view window in his apartment overlooking an urban street

Mám svou živnost a pracovní doba je pro mě neznámý pojem. Řídím si svou práci sám a dalo by se říct, že pracuji skoro non-stop. Logicky pak nemám čas na některé činnosti, které s mou prací nesouvisí. Například udržování domácnosti. Tu jsem dávno svěřil do péče úklidovým firmám. Nedávno jsem se přestěhoval do Brna a musel jsem hledat nové servisy, které se o můj byt postarají. Hledal jsem také někoho na mytí oken. Oslovil jsem firmu se sídlem nedaleko mého bytu, ale s jejími službami jsem byl extrémně nespokojen.

Nedokázali dodržovat domluvené termíny, takže mě většinou vyrušovali při práci. Jednání pracovníků bylo otřesné, předpokládal bych, že si seriózní firma dá záležet na výběru zaměstnanců, kteří se budou umět chovat. Přece jen i svým vystupováním reprezentují firmu. No a o tom, že by moje okna umylo lépe dítě první třídy, jsem nepochyboval.

Brzy jsem se s touto firmou rozloučil a hledal kvalitnější. Tentokrát jsem si dal při výběru záležet, nechtěl jsem už mrhat časem na podobné flákače. Líbily se mi komentáře, které zákazníci psali o A SERVISU LIPKA, mytí oken Brno, výškové práce. I stránky této firmy na mě udělaly dobrý dojem. Doufal jsem, že ten, kdo si dá záležet na své prezentaci na internetu, bude snad poskytovat i služby na dobré úrovni.

A nespletl jsem se. A SERVIS je pravým opakem předchozí firmy. Dodržování termínů je pro ně prioritní. Zaměstnanci skvěle reprezentují jméno svého zaměstnavatele. Nesetkal jsem se u nich s jiným než milým a vstřícným jednáním. A práce, kterou odvádějí, je zcela bez chyby. Okna, rámy i parapety jsou perfektně čisté, skla důkladně vyleštěná. Jsem člověk, který má s úklidovými firmami bohaté zkušenosti a mohu s klidem prohlásit, že tato firma předčí všechny ostatní, jejichž služby jsem kdy využíval.

Máte rádi provoněný byt? Vyzkoušejte potom tyto tipy

Rádi trávíte čas v prostředí, které je příjemně provoněné nebo v místnosti, kde se nevětrá? Pravděpodobně si vyberete první možnost. Je několik možností, jak váš byt příjemně provonět. Asi nejklasičtější a nejoblíbenější možností jsou vonné svíčky. Vonné svíčky různých barev, vůní a velikostí se dají pořídit v drogeriích, trafikách i večerkách, prostě všude, takže vlastně není nic jednoduššího. Pokud ale chcete, aby svíčka voněla déle než dvě minuty, nakupujte raději v obchodech, ve kterých se taková svíčka nedá pořídit za dvacet korun.

48680077 - classic chair with brown pillow on carpet in vintage style bedroom interior

Další dobrou vychytávkou jsou určitě aroma lampy. Jsou oblíbené i jako designové doplňky bytu. Na trhu existuje nepřeberné množství esenciálních olejů nebo vosků, které vám provoní byt během krátké chvilky. Co je určitě taky dobré vyzkoušet, tak svařit koření. Například svařením koření na svařák a přidáním citrónové nebo pomerančové kůry. Horkou vodu v mističce pak můžete postavit na topení, odkud se bude pomalu uvolňovat do bytu. Můžete svařit také samotný hřebíček, který nejenom že nádherně voní, ale také odpuzuje hmyz, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou, a to doslova. Co je ještě určitě dobré vyzkoušet, tak kůru z citrusů. Na topení položte talířek s kůrou z citronů či pomerančů. Esence se bude zahříváním pomalu uvolňovat do bytu.

Co vám jistě také zaručeně krásně provoní byt, když si necháte vyčistit koberce od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Brno. Používá speciální kosmetiku, která nádherně provoní váš byt, ale hlavně vám i perfektně vyčistí koberec, že bude jako nový. Takže pokud máte špinavý koberec a zároveň chcete provonět váš byt, tak je toto určitě ta nejlepší možnost.