Nejvýhodnější mezinárodní přeprava zásilek

Potřebujete odeslat zásilku do zahraničí? Potrpíte si na rychlosti dodání, šetrném zacházení se zásilkou a celkově na kvalitě jako takové? V tom případě se je pro vás ideálním partnerem společnost Emons s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru. Přeprava zásilky do zahraničí díky této společnosti bude rychlá, levná a kvalitní.

 

Spolehlivý partner

Díky svým mnohaletým zkušenostem můžete od společnosti Emons očekávat, že přeprava zásilky bude v těch nejlepších rukách. K doručení balíků využívá všechny možné cesty, ať je to pozemní přeprava, námořní doprava nebo letecká doprava. Mezinárodní přeprava zásilky je tudíž realizována více způsoby a vy si můžete zvolit přesně ten, který vyhovuje vašim potřebám. Navíc si poradí i s atypickou či nadměrnou zásilkou, kterou vám nepřepraví každá přepravní společnost.

 

Expresní přeprava zásilek

Spěcháte-li s doručením vaší zásilky, pak oceníte možnost expresní přepravy zásilek a balíků. Tato služba vám umožní doručit zásilku na konkrétní místo v tom nejrychlejším možném čase. Obavu, že by zásilka nedorazila včas, můžete strčit za hlavu. Nejen že můžete zjistit, kde se právě zásilka nachází, ale také přesně stanovený čas doručení. Tento pevně stanovený čas je pro společnost závazný a dává vám jistotu, že přesně v tu dobu dorazí příjemci zásilky.

 

Kompletní celní služby

Není nic neobvyklého, že přeprava zásilek do zahraničí často podléhá celní kontrole, pokud se jedná o dopravu mimo Evropskou Unii. I na toto je společnost Emons připravena. Celní služby společnosti Emons vám pomohou vyřídit clo a všechny importní a exportní záležitosti. Emons nabízí kompletní celní služby, včetně vlastních celních skladů a školení zaměstnanců. Navíc disponuje AEO certifikátem na nejvyšším stupni F, který se sebou přináší zjednodušené celní odbavení a časovou i finanční úsporu při clení.

V mezinárodní přepravě zásilek a balíků je společnost Emons jedničkou na trhu. Přesvědčte se sami.