Prodej a servis CNC na nejvyšší úrovni

Společnost AWAC se pohybuje na českém trhu již delší dobu. Tuto dobu se snaží využívat k získávání nových zákazníků, zlepšování svých služeb a v neposlední řadě k šíření svého dobrého jména. V praxi se firma AWAC zabývá prodejem a servisem CNC strojů. Naší hlavní podnikatelskou činností je montáž a servis řezacích pracovišť a dodávka náhradních dílů a materiálu pro tato pracoviště. Naší specializací je dodávka CNC strojů MicroStep, což je CNC laserový řezací stroj, určený k řezání dlažby vodním paprskem. Jak jsme již zmínili, zabýváme se rovněž servisem CNC strojů a opravami CNC strojů. Velmi důležitá je pro nás spokojenost všech našich klientů, proto se snažíme vycházet jim všemožně vstříc.

AWAC- Vaše jistota

Naše firma Vám nabízí velice kvalitní služby a kompletní servis. Na nás se můžete spolehnout. CNC laser MicroStep je vyvážen do mnoha našich měst. Jedná se například o řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno, anebo řezání vodním paprskem Plzeň. Ale námi dodávané CNC řezací stroje se vyváží také do 48 zemí světa. Z celé řady těchto zemí můžeme jmenovat například Jihoafrickou republiku, Indii, Čínu, USA, Brazílii, Egypt, Vietnam, nebo Jižní Koreu. Společnost AWAC je tudíž proslavena po celém světě, což jí dává punc kvality a spolehlivosti. Staňte se i Vy našim klientem a objednejte si naše CNC laserové řezací stroje, anebo servis těchto strojů!

Dlouholetá praxe v oboru

AWAC, spol s r. o., společnost, zabývající se prodejem a servisem CNC laseru byla založena již v říjnu roku 1990. v té době byla metoda dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem ještě velkou neznámou. My jsme zasvětili nejen své zákazníky, ale i širokou veřejnost a postupem času také cizí země do této techniky. I přes počáteční nedůvěru zákazníků k řezání dlažby vodním paprskem se postupně zájem o naše služby zvyšoval a klientela rostla. Kvalita, vstřícnost vůči všem zákazníkům a samozřejmě spolehlivost se stali našim krédem a také hnacím motorem, jež ocenili především zákazníci. Věříme, že CNC řezací stroje jako moderní přístroje dnešní doby nadchnou nejednoho jedince.