Nelamte si hlavu s nastavováním fotopasti. Pořiďte si model s cloudem

Při pořízení fotopasti mají někteří lidé problém s tím, jak ji vlastně správně nastavit. Pokud se tomuto problému chcete vyhnout, můžete si pořídit fotopast s cloudem, která vám vše maximálně usnadní.

 

Proč upřednostnit fotopast s cloudem

Levné fotopasti s cloudovým úložištěm postupem času získávají na popularitě. Konkrétně modely s cloudem Molnus vám umožní mít jednotlivé snímky neustále u sebe. Dostupnost k nim přitom získáte, ať už jste zrovna kdekoliv.

Výhodou je také fakt, že abyste si mohli fotografii prohlédnout, nemusíte docházet až k fotopasti a zbytečně tímto způsobem upozorňovat na její přítomnost. Fotopasti s cloudem vám usnadní nastavení vašeho nového vybavení a vy jej budete moct začít používat prakticky okamžitě. Stačí si jen založit uživatelský účet a spárovat s ním vaši novou fotopast.

Předností cloudového úložiště tedy existuje více než dost. Pojďme se ale podrobněji podívat na to, jaké konkrétní fotopasti s cloudem stojí za pořízení.

 

Tipy na fotopasti, které cloud podporují

Z konkrétních fotopastí s podporou cloudu lze zmínit například FOXcam SG880 4G, která je synonymem perfektní kvality za příznivou cenu. Mezi její klíčové přednosti patří přítomnost velmi rychlého 4G modemu. Výhodou je také kvalitní snímač a světlejší optika. Technologie FOXraw zajišťuje, že jsou pořízené snímky velmi detailní a dynamické.

Za zmínku stojí také fotopast Bolyguard BG310-MFP, která je zároveň nejmenší fotopastí s odesíláním na světě. Přístroj podporuje technologii BolyRaw, která zajistí dokonalé snímky za všech okolností. Fotopast je také vybavena dobíjecími bateriemi, které lze navíc dobíjet prostřednictvím solárního panelu.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.