Nevíte, kde sehnat náhradní díly k nákladním automobilům?

012512214blocco-tir-genovaJste vlastníkem logistické společnosti, ale nejste spokojen se svým dodavatelem náhradních dílů? Nebo máte v plánu zakládat logistickou společnost, ale ještě svého dodavatele nemáte vybraného? V obou případech je zapotřebí jediné. Najít tu správnou firmu, které se o dodávku náhradních dílů postará. Lepší dříve, než později.

 

 

 

Koho a jak vybrat?

V každém případě potřebujete, aby váš dodavatel náhradních dílů pro nákladní automobily byl v tomto oboru specialistou. Firmy, které se dodávce dílů věnují jen okrajově, vám nikdy nejsou schopné zajistit takové podmínky, jako právě specialisté. U specializovaných společností je záruka komplexního sortimentu náhradních dílů s rychlým dodáním. Nejčastěji využívané díly dokonce drží skladem. Specialisté dokáží také nabídnout nižší cenu jednotlivých dílů.

 

Specialistou je například Simex2 s.r.o.

Pokud bychom zde měli uvést modelový příklad prodejce, který se specializuje na náhradní díly pro nákladní auta, můžeme bezpochyby uvést právě Simex2 s.r.o. Tato firma je přímým odběratelem náhradních dílů od samotných výrobců, se kterými spolupracuje. Díky této spolupráci je schopna nabízet náhradní díly hned pro několik značek nákladních automobilů. V nabídce nechybí díly pro automobily Daf, Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault, Scania nebo Volvo. U každé značky je zastoupen široký sortiment náhradních dílů k různým modelům.

 

Co třeba lze vybírat?

Popis jednotlivých náhradních dílů z nabídky Simex2 s.r.o. by zabral několik stránek. V nabídce ale jistě najdete osvětlení, karoserie, brzdy, filtry, zrcátka, brzdové a vzduchové systémy, akumulátory, spojky, výfuky, sněhové řetězy a mnoho dalších. Nechybí ani široce zastoupená oblast příslušenství k jednotlivým nákladním automobilům. Zde najdete například pásy, stěrače, kapaliny, oleje, akumulátory, blatníky a také nářadí.