Tepelné úspory v domácnostech nemusí být jen chlapskou záležitostí

izolace-01O zajištění tepelných úspor domácností a vlastně o zajištění všech odborných prací okolo rodinného domu by se měli starat muži. Bohužel mnohdy v oblasti zajištění úspor na vytápění často podceňují a nepodnikají v tomto ohledu dostatečné kroky. Výsledkem pak je, že velké procento výdajů na vytápění z objektu unikne téměř bez užitku. Trápí vás tato situace a chcete ještě před začátkem zimy něco udělat? Vezměte úspory v domácnosti do vlastních rukou a ukažte mužům, že to jde.

 

 

Je to moc složité a finančně náročné!

Tuto odpověď slýcháme od mužů velmi často. Svým způsobem mají pravdu, ale ne v každém případě. Většina druhů investic do tepelných úspor opravdu znamená dlouhodobé řešení, vysoké výdaje a jejich návratnost přesáhne i deset let. To platí například pro výměnu oken nebo zateplení fasády. Slyšeli jste ale někdy o zateplení půd?

 

Půda je velmi kritickým místem

Kdo by chtěl zbytečně pouštět teplo z obývacích pokojů a nevyužívané půdy. A přesto se tak děje a dokonce v nemalém množství. Ohřátý vzduch podle základních fyzikálních zákonů vždy bude stoupat vzhůru. A co se stane, když narazí na nezateplený strop? Bohužel vůbec nic! Projde stropem, jako nůž máslem a putuje ven. V podstatně to zanemená vytvořit další teplý vzduch a vytápět pořád dokola. Věděli jste, že pokud zvolíte správný druh zateplení půd, můžete ušetřit až 30% současných nákladů na vytápění? Pokud zvolíte foukané izolace, stihnete to ještě letošní zimu.

 

Ideálním řešením jsou izolace Magmarelax

Jestli budete hledat v oblasti foukaných izolací opravdu kvalitní materiály, vyhledejte foukané minerální izolace Magmarelax. Jedná se o izolaci z vysoce kvalitních izolačních materiálů se skvělými vlastnostmi. Nejdůležitější je především to, že na půdách vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu, kterou teplo neprojde. A nebude to trvat v rámci týdnů ani dnů, ale hotovo bude za pár hodin.

Detailní informace najdete na www.ippolna.cz.