Neztrácejte čas umýváním oken

46970363 - new metal roof with skylights against blue sky

Bydlíme s rodinou v mezonetovém bytě v centru města..Minulý týden konečně skončily stavební práce na vedlejším domě. Několik měsíců jsme žili v prachu, sotva jsme mohli otevřít okno. Bylo to otřesné. Už jsem se nemohla dočkat až rekonstrukce skončí a já budu moc pořádně vygruntovat. Hlavně okna, ty na tom byly nejhůře.

Momentálně to mám v práci náročnější, že jsem si sotva našla čas na úklid. Věděla jsem, že umýt okna v následujících dnech určitě nezvládnu. Vím, že si kamarádka nechává pravidelně umývat okna od jedné firmy. Požádala jsem ji o kontakt. Byla to společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí fasád, výškové čištění oken Praha 10.  Hned jsem je kontaktovala, abych domluvila termín mytí. Potřebovala jsem, aby to bylo co nejdřív. A ejhle, oni mě vyhověli druhý den jsem je měla doma.

Musela jsem jít něco vyřídit do města, takže jsem požádala sousedku, aby tam s nimi byla, kdyby náhodou něco potřebovali a taky aby na ně trochu dohlédla. Přece jen – důvěřuj, ale prověřuj. Když jsem přišla domů, měli už skoro hotovo. Pracovníci firmy už jen leštili a to pouze na sucho 100% bavlněnou plenou. Okna byla nádherně čistá. Hned se do bytu dostalo více světla. Ale hlavně, měla jsem to bez práce, peněz vůbec nelituji. Pracovníci byli solidní a teď už bych se ani nebála je tam nechat samotné.

Děkuji firmě A SERVIS za poskytnutí jejich služeb a za rychlé vyřízení, konečně máme doma čisto. Zahrávám si s myšlenkou nechat si od nich umývat okna pravidelně. Přece jen, dát si občas nohy na stůl a nechat pracovat jiné za pár stovek taky není na škodu.

Čištění, likvidace, odstraňování plísně a graffiti Praha

Tato úklidová firma používá při odstraňování graffiti chemii, která se nechává chvíli působit, tak se zajistí jednodušší odstranění a následuje opláchnutí pomocí vysokotlakého zařízení. Odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem, je složitější a úspěšnost odstranění se pohybuje mezi 50 – 80 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Proto je nejlepší fasádu přemalovat. Za těchto podmínek je postup následující, graffiti  se zeslabí co nejvíce a potom se povrch přetře namíchanou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, není správný postup, protože barva spreje většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní tvary.

51749996 - graffiti corrugated iron wall background

Jako nejlepší prevence před poškozením majetku je aplikovat na povrch fasády antigraffitovou ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Při objednání zakázky odstranění graffiti je třeba zdůraznit, že odstraňování graffiti není možno odborně provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu provedené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C. A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, likvidace plísně, graffiti Praha, je úklidová společnost s mnoha zkušenostmi, která nabízí také další služby – likvidaci, čištění, sanaci, odstranění plísně, sporů, mechů, řas ze stěn, zdí, zateplených fasád. Po vyčištění fasády se v dalším kroku čištěná plocha odborně dezinfikuje. Po vyčištění a dezinfekci na zdi, stěny a fasády jak v interiéru tak exteriéru, je aplikovám proti plísňový nátěr LSG Praha.

Dále Vám A SERVIS provede i mytí a nano impregnaci žaluzií, markýz nebo podlah a také po stavební a po rekonstrukční úklid..