Nový web je jako formule v garáži

Máte nový web a jste na něj pyšní? Úžasná kreativní grafika, intuitivní navigace, vytuněný copywriting, nejnovější funkcionality… Prostě mezi weby z vašeho oboru Formule 1. Ale v garáži, kde není vidět.

 

Tak se nebojte a připravte se na pořádnou jízdu. Váš web musí být vidět, aby měl své zákazníky, stejně jako formule své fanoušky.

Do kokpitu, ale nesedejte vy, ale angažujte profesionálního pilota marketéra.

Každá online marketing agentura má ve své stáji marketingové specialisty, kteří vám pomohou web prezentovat na správných místech. Otázkou je za jakých podmínek.

 

Na který závodní okruh se vydat při své premiéře?

Startujete a tak je potřeba dostat na web co nejrychleji potenciální zákazníky. Volba je tedy jasná.

Okruh PPC je správná volba. PPC reklama je IN a funguje, když se dobře nastaví a stará se o ní rozumný servisní tým. Této službě se říká správa PPC kampaní. Tým zvolí správná klíčová slova, vytvoří kreativní inzeráty, nastaví regionální cílení, denní limity, segmenty publika a další podrobnosti pro efektivní zacílení.

Jen pozor, některé zatáčky jsou ostřejší, než by se mohlo zdát. Nenechte se vynést mimo okruh a neutrácejte zbytečně za klíčová slova, která mají sice velkou hledanost, ale jsou příliš obecná a stojí několikanásobně víc, než jiná.

 

Dlouhodobá strategie je také důležitá

Tak jako jsou důležité servisní práce všech techniků Formule 1 a další inovace, je třeba postupovat i u webu. Upgrade systému, doplňování nových služeb a produktů, tvorba obsahu, novinek a vymýšlení různých benefitů pro vaše zákazníky jsou nezbytné pro udržení kroku s konkurencí, zvláště v rostoucích konkurenčních oborech. V rámci dlouhobé strategie by se měla provádět také komplexní optimalizace webu pro vyhledávače. Díky ní se váš web dostává do výsledků přirozeného vyhledávání tzv. fulltextu. Z fulltextu přichází velké množství potenciálních zákazníků a tvoří velkou část vaší fanouškovské základny, která vás zcela jistě opakovaně v závodech podpoří.

 

Online marketing vládne světu

Tak jako McLaren , Mercedes, nebo Ferrari vévodí na okruzích F1, vládnou i precizně nastavené online marketing strategie ve světě internetu. Firmy, které svůj web svěří do péče opravdovým profíkům se nemusí bát, že by se nedočkaly kýžených vavřínů.

Být na bedně je přeci fajn. 3, 2 ,1…START!!!