Oblečení po vzoru norských legend

Vraťme se zpět do roku 1972, kdy na sobě mělo 22 národních týmů na zimní olympiádě sportovní oblečení Odlo. To byla krása! Sportovci dodnes zůstávají základním prvkem procesu vývoje produktů a pomáhají „vždy být o krok napřed“. Pro podzim a zimu 2017 Odlo příchází s kolekcí Heritage, která kombinuje design z počátku 70. let s dnešními funkčními materiály. Tato nabídka oživuje historii značky Odlo, která je delší než sedmdesát let a přináší kvalitní každodenní oblečení ve stylovém retro provedení. Každý kus nese jméno jednoho norského sportovce, který nosil značku Odlo v sedmdesátých letech.

Bunda PAL a ANETTE (pro muže a pro ženy) je oblečením pro volný čas v cool retro stylu, který integruje výkonové materiály a hodí se i pro nenáročné aktivity. Víceúčelové bundy poskytují ochranu před nepříznivými vlivy díky předním vrstvám odolným proti větru a jejich strečový materiál zajišťuje maximální pohodlí a volnost pohybu. K bundě patří i kalhoty PAL a ANETTE, které garantují flexibilitu díky elastickému materiálu a skládaným kolenům. Norští sportovci PAL Tyldum a ANETTE Bøe byli profesionálními běžci na lyžích a propůjčili svá jména produktům Odlo. Anette dokonce dodnes zůstává jedním z ambasadorů značky!

 

Ikonická a moderní trika REIDAR a SIGRID s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem jsou základem pro každodenní nošení. Mají potisk ve stylu tradičního loga Odlo používaného v době počátků společnosti. Jak REIDAR Hjermstad (běžkař a biatlonista), tak i SIGRID Sundby (rychlobruslařka) se úspěšně zúčastnili olympiády v roce 1972 oblečeni ve sportovním oblečení Odlo.

 

Barevný koncept mikiny BERIT pro ženy a mikiny ODDVAR pro muže v kombinaci červené, bílé a modré odpovídá, stejně jako celá řada Heritage, švýcarským a norským kořenům společnosti. Klasický střih mikiny ji činí pohodlnou a dává jí nenucený vzhled během sportu i po něm. Žebrovaný materiál na rukávech byl v posledních 70 letech ikonickým prvkem značky. Mikina má kapsu se zipem pro bezpečné uložení vašich osobních věcí. Běžkaři BERIT Mørdre a ODDVAR Brå jsou několikanásobnými olympijskými medailisty a skutečnými norskými legendami.

 

Od norských hor po světové metropole: Kolekce Odlo podzim/zima 2017 je k dispozici již nyní v obchodech a on-line na stránkách Odlo.cz.