Online kartářky, aneb babičky by mrkaly

Nesýčkuj, nerouhej se, nepokoušej osud! Kladly na srdce babičky našich babiček, které se před boží bázní bály podívat do očí nejen samy sobě, ale i osudu. Přestože se mnohdy ocitaly v situacích, kdy je trápily nejrůznější outěžky a nevěděly doslova kudy kam, hrozily se božího trestu a pomoc věštkyní a šarlatánek vyhledávaly v utajení.

O činnosti médií a kartářek se tak referovalo pouze ústní slovesností a informace zaváněly tajemnem. O tom, že se do budoucna toužily podívat snad všechny generace, ale není sebemenších pochyb. První kartářky pracovaly už za dob slavného starověkého Egypta. Přestože v průběhu století bylo umění věštit více či méně potlačováno, dar a umění předpovídat budoucnost nedošel zatracení.

 

Konec pronásledování

Úplná svoboda pro věštění nastala po 4 tisících let až v roce 1989. Dnes se konečně nemusí skrývat ten, kdo chce krátce nahlédnout do svých budoucích dní, aby měl snadnější životní cestu a možnost rozhodnout se podle nejlepšího vědomí a svědomí. Využít se dá mnoho technik věštění, z nichž mezi nejznámější patří věštění z ruky, výklad snů, vyvolávání duchů, věštění z hvězd, horoskopy, křišťálové koule, kyvadélka a další.

Bezesporu nejoblíbenější je věštba z karet. Po staletí stále stejná. Člověk si vybere několik karet, aby díky posloupnosti a symbolickému významu se věštkyně proměnila v médium, které oplývá darem vizionářství, jenž nelze rozumově vysvětlit. Je to něco mezi nebem a zemí, vnuknutí indicií, které kartářka dokáže přenést do srozumitelné řeči a tlumočit klientovi.

 

Šetřte čas i peníze

Výklad karet je v 21. století možné realizovat i pomocí on-line techniky. Světe div se, ale je to tak. Pomocí internetu si člověk vybere kartářku, která se mu líbí nebo mu podle zaměření nejvíc vyhovuje. Pokud u ikonky jejího obličeje svítí zelené světýlko, znamená to, že je kartářka schopná přijmout hovor pomocí telefonu. V případě, že svítí světýlko červeně, médium je krátkodobě nedostupné.

Online věštírna šlape na paty starým dobrým „démonickým stolečkům a černým kočkám“. Využití nejmodernějších technologií výrazně šetří čekací doby, čas klientů i médií a v neposlední řadě i peníze. Hovor po síti přijde výrazně levněji, než návštěva média v provozní místnosti.

Ještě jste to nezkusili? Pak rozhodně neotálejte!