Pánský župan není jen o pohodlí, ale i stylu

Podzimní počasí nám vždy připomene, že příjemné letní teploty jsou už nenávratně pryč a každým dnem se za okny může objevit sněhová nadílka. Naše domovy se proměňují v teplá hnízda a tu a tam se dostaneme do sevření chladného pocitu.

Teplé bačkory jsou určitě skvělým doplňkem k zajištění hřejivých vzpomínek, ale pánské župany v tomto ohledu nabízejí přece jen trochu více. Když pak vsadíte na kvalitní kousek značkového výrobce, vydrží vám i po dobu několika let.

 

I muži se do něj rádi zabalí

Pánské župany nabízejí skvělé prostředí a ochranu před prochladnutím bezprostředně po koupeli. Mezi nejoblíbenější pánské župany patří ty, co jsou vytvořené z polyesteru. Příjemně prohřejí celé tělo a  navíc se skvěle udržují, jelikož díky svému zpracování rychle schnou. Kromě nízké ceny oceníte, že jejich barva ani po delším čase užívání nevybledne. To znamená, že si takové župany zachovávají svůj šmrnc, jako když vám dorazily domů prvně.

 

Pánský župan jako skvělý doplněk

Pánské župany se v dnešní době hojně využívají jako skvělý módní doplněk, čehož jsme svědky při návštěvě wellness center a lázní. Neexistuje dovolená podobného charakteru, kde by župan chyběl a nebyl tak součástí standardní nabídky.

Proč se však na serióznost a čistotu hotelového sortimentu spoléhat? Objednejte si svůj vlastní a berte si ho na takové výlety sebou. Vždy ve vás vyvolá hřejivé vzpomínky na domov a navíc bude ve vámi oblíbené barvě.

 

Jak se o pánský župan starat

Péče o pánské župany spočívá v opatrném praní maximálně na 40°C. Detailní informace pak získáte od svého prodejce nebo přímo na štítku u límečku nebo vnitřní straně švu. Kvalitní pánský župan se praním nezničí a rozhodně neztratí na gramáži nebo sytost své barvy.

Kvalitní pánské župany pak naleznete v internetové prodejně moda-pradlo.