Popularita erotických masáží stále stoupá

Zbavit se stresu, odpočinout si a načerpat nové síly chce každý a stále. Masáže jsou skvělý způsob, jak zrelaxovat tělo i mysl. Ty erotické má i něco navíc, i proto jsou stále populárnější.

 

Přidaná hodnota

Není důvod se při zmínce o erotické masáži stydět nebo červenat, naopak, čím dříve odhodíte stud a obavy, tím více si ji užijete. Na rozdíl od klasické masáže totiž ty erotické končí vaším vyvrcholením. Oproti běžné masáži se masérka věnuje opravdu celému tělu, včetně intimních partií, vnitřní straně stehen a tříslům, nevynechá žádnou část. Samozřejmě je vše na domluvě, pokud vám doteky v určité oblasti vadí, není problém se s masérkou předem dohodnout a ona se jim vyhne. Důležité je, abyste se při masáži cítili dobře a užili si ji. Během masáže můžete mít zavřené oči nebo se naopak na masérku oblečenou ve spodním prádle nebo úplně nahou dívat, a samozřejmě s ní můžete i mluvit. Abyste se opravdu uvolnili a cítili pohodlně, probíhá erotická masáž v příjemném prostředí s relaxační atmosférou a pro začátek vás čeká sprcha nebo společná koupel. To pomůže odhodit stud a lépe se připravit na samotnou masáž.

 

Uklidnění i relax

Erotické masáže nabízí více varianta  vybrat si můžete tu, která je vám nejbližší. To, jaký typ masáže zvolíte, záleží především na vašich preferencích nebo chuti zkusit něco nového. Velmi intenzivní je orientální nuru masáž, při které se používá speciální nuru gel. Ten je vyrobený z mořských řas a je velmi kluzký, umožňuje tak masérce klouzat svým tělem po tom vašem bez sebemenšího tření. Naopak uklidňující až hravá je mýdlová masáž, při které se používá hustá pěna z luxusního mýdla a oleje, což pomáhá také okamžité regeneraci svalů. S výběrem si samozřejmě můžete nechat poradit i podle své aktuální nálady nebo potřeby si odpočinout.

Po masáží budete odpočatí, zbavení stresu a s dobrou náladou. Erotické masáže si mohou užít nejen muži, ale i ženy, kterým pomůže se uvolnit a zbavit se stereotypu.