Pořizujete fotopast? Vyzkoušejte BolyGuard BG310-M

Poohlížíte se po fotopasti, která by skvěle posloužila při střežení nemovitosti i monitoringu zvěře? Nenechte si ujít BolyGuard BG310-M, která se pyšní skvělým poměrem mezi cenou a kvalitou.

 

Snadné a rychlé nastavení

S nastavením fotopasti BolyGuard BG310-M nebudete muset strávit dlouhé hodiny. Jakmile ji rozbalíte, vložíte do ní baterie, volitelnou SIM kartu a micro SD kartu, máte prakticky hotovo. Poté vám již jen stačí zaregistrovat se na cloudu Molnus, přidat zde fotopast a s ničím dalším si již nemusíte dělat starosti.

Na fotopasti není potřeba nastavovat internet. BolyGuard BG310-M totiž disponuje funkcí, díky které si všechna tato data automaticky stáhne.

 

Příznivá cena, skvělá kvalita

Pokud bychom měli fotopast porovnat s konkurenčními dražšími fotopastmi, velký rozdíl v kvalitě bychom nezaznamenali. Popisovaná BolyGuard BG310-M totiž hravě strčí do kapsy i dražší modely, které stojí přes 7 000 Kč.

 

Užitečné příslušenství

V případě, že si fotopast zakoupíte v e-shopu fotopastí, můžete se těšit i na řadu užitečného příslušenství. Dostanete například solární panel, Li-Ion akumulátory, micro SD kartu o velikosti až 32 GB a SIM kartu.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.