Přemýšlíte nad pistolovým laserem? Vsaďte na Holosun LS111

Pistolové lasery symbolizují velmi užitečné vybavení. Holosun nyní přichází s novou řadou pistolových laserů LS111. V čem přesně vynikají?

 

Proč používat pistolový laser?

Pistolový laser se hodí pro situace, kdy potřebujete provést rychlou a pohotovou střelbu prakticky bez míření. Pokud totiž laser zapnete, stačí vám jen sledovat dobře viditelný paprsek. Za podmínky, že je laser správně nastřelený, budete střílet rychle a pohotově jako profesionál.

 

Lasery LS111 mají novou řadu

Na poli pistolových kolimátorů jsou velmi oblíbené modely Holosun LS111. Ty se nyní pyšní novou řadou, která se jmenuje totožně. Tyto lasery jsou přitom k dostání ve všech vlnových délkách (tedy červeném, zeleném i infračerveném spektru světla).

Náročnější uživatelé mohou vsadit na titanové modely LE111, které jsou k dostání v řadě Holosun Elite. Jejich bezkonkurenční výhoda přitom spočívá zejména v použitém materiálu. Jsou totiž zhotoveny z titanu a nabízí zkrátka to nejlepší a nejodolnější provedení. Pistolové lasery ze základní řady jsou poté vyrobeny z kvalitního polymeru.

 

Co všechno je součástí balení?

Kromě pistolového laseru se můžete těšit i na některé praktické příslušenství, které je součástí balení. Konkrétně se jedná o klíče pro instalaci, klíče pro korekci horizontální a vertikální osy a držák baterie CR1/3N.

Holosun přitom do balení přidává i dva aplikátory pro tekutou závlačku, která slouží k zafixování šroubků rektifikace. A těšit se můžete i na speciální vazelínu, která je určena pro zvýšení odolnosti šroubků ve vodě.

Pro více informací ze světa kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.