Pořizujete kolimátor? Vyzkoušejte novinku: Holosun HE508T

Holosun v nedávné době představil nový kolimátor, který nese označení HE508T. Ten vychází z ověřené řady HE508C, přičemž rozdílů zde příliš mnoho nenalezneme. Ten hlavní přitom spočívá v použitém materiálu.

 

Mimořádně odolné provedení

Holosun HE508T je vyroben z titanu, který se pyšní těmi nejlepšími vlastnostmi, a navíc je velmi i lehký. Tento kolimátor přitom můžete použít na brokovnicích, pistolích i útočných puškách. Součástí balení je i montáž pro weaver, kterou oceníte v případě, že budete kolimátor osazovat na rail na útočné pušce, nebo jiné zbrani, která railem disponuje.

 

Instalace na pistoli je náročnější

Jestliže budete tento kolimátor instalovat na pistoli, bude situace trochu složitější. Pokud máte pistoli pro montáž kolimátoru připravenou, máte prakticky vyhráno.

Pokud používáte například Glock 19, budete potřebovat takzvaný RMR adaptér. Ten přitom bývá označován také jako plate.

Platí, že rozměry montáže Holosunu jsou totožné s kolimátory Trijicon. Stačí vám proto zakoupit RMR adaptér pro GLOCK, který je kompatibilní s kolimátory Trijicon, a vše je vyřešeno.

 

Perfektní tečka i obrazec

Holosun HE508T se pyšní tečkou o velikosti 2 MOA a obrazcem o velikosti 32 MOA. Obrazec lze přitom volitelně vypnout. Kolimátor je zároveň vybaven solárním panelem pro automatickou regulaci jasu.

Pro více informací z oblasti kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.