Svět realit: První okamžik rozhoduje!

Zdědili jste dům po rodičích nebo tetičce a nemáte pro něj využití? Lámete si hlavu s tím, že vám nemovitost leží ladem a pomalu chátrá? Nemáte čas pečovat o dům, který neobýváte? Rádi byste přišli k penězům a investovali jinam? Pokud vám právě teď mluvíme z duše, mohou pro vás být následující řádky přínosné.

Ještě nikdy v novodobé historii nebyla příhodnější doba pro prodej nemovitosti. Ceny domů i bytů se drží na maximálních vrcholech a v budoucnu už budou jen klesat. Pokud chcete na prodeji vydělat, oslovte realitní kancelář, která vám dokáže nabídnout nejoptimálnější řešení. Samozřejmě se můžete pokusit prodat dům pomocí inzerce jako soukromá osoba, chybět vám ale bude marketingová strategie, schopnost být vidět na pravých místech a takzvaný homestaging.

 

Prodej s výhodou

Homestaging zařídí, abyste na realitním trhu uspěli. Beze stresu a „přešlapů“ nastaví nemovitost k prodeji pomocí profesionální přípravy. Cílem je ochromit konkurenci na trhu a získat značnou výhodu. Prezentovat váš majetek při prodeji v co nejlepším možném stavu se stává čím dál tím důležitější záležitostí. Služba vám pomůže oslovit co nejširší škálu potencionálních kupců, řádně představí a zviditelní nemovitost na realitním trhu a zvýrazní její nejlepší vlastnosti.

 

Prodáváme sny

Kupující bude jistě chtít využít videoprohlídky nemovitosti, stejně jako osobní návštěvy. Jde o to, aby se v profesionálně připravené nemovitosti cítil velmi dobře, protože obvykle se pro její koupi rozhoduje během několika okamžiků. Jde o to vyhovět představám kupujícího o jeho novém domově. Vaše nemovitost musí apelovat na potřeby kupujícího, na jeho představy a sny. Vytváříme poutavé a atraktivní prostředí tak, aby v něm chtěl budoucí majitel žít, aby po něm toužil a cítil se  v něm jako doma ihned při první návštěvě. Odstraňujeme fyzické i psychologické překážky, které brání úspěšnému prodeji.

Tím se potvrzuje obecné mínění, že realitní makléř je stratég i psycholog v jedné osobě. Se správným přístupem není pochyb o tom, že každý dům má a najde svého kupce.