Přijďte fandit našim hokejistům naživo!

Jste vášnivým milovníkem hokeje a nedáte si v televizi ujít jediný zápas? Iritují vás ostatní členové domácnosti, kteří zkrátka nemohou pochopit, že ty nejnapínavější okamžiky si žádají ticho, klid a neustálý přísun něčeho dobrého? Tak proč pro jednou neopustit bezpečí svého televizního křesla a nevyrazit přímo tam, kde se tyhle nezapomenutelné chvíle odehrávají?

V Česku stojí spousta báječných hokejových stadionů, které právě teď ožívají neopakovatelnou atmosférou. Zatímco ženy míří na adventní trhy, muži plní tribuny svými dresy, šálami a povzbuzujícími pokřiky. Takovou porci vzrušení a adrenalinu, jakou lze zažít právě tady, nemůže nic jiného nahradit. A ty zážitky!

Spatřit na vlastní oči, jak váš milovaným tým právě vítězně završí sérii s dvakrát silnějším protivníkem patří k tomu, na co se zaručeně nezapomíná. A co  víc! Sdílené zážitky jsou ještě lepší, takže vezměte s sebou tatínka, syna, kolegy z práce nebo třeba partu kamarádů a užijte si jedinečné momenty všichni dohromady!

 

Vše pro tu nejlepší hokejovou atmosféru

V cestovní kanceláři Hokejtour.cz si to velmi dobře uvědomujeme. Proto vybíráme jen ty nejlepší zápasy nejenom u nás, ale také v zahraničí a zajistíme vám dopravu až na místo se vším všudy! Stačí zadat název vašeho oblíbeného klubu, vybrat vhodný termín a rozhodnout se, jestli máte zájem jen o vstupenky nebo rovnou o celý zájezd.

Nabízíme vstupenky na zápasy České hokejové reprezentace se vším všudy. Chcete vidět naživo Jaromíra Jágra? Najděte si zápas, kde to se svými kolegy opravdu roztočí. Zažijte světový hokej přímo na vašem oblíbeném stadionu nebo navštivte místa, která jste dodnes znali jen z televizní obrazovky. Zjistíte, že zážitek přímo na místě se rozhodně nedá s „gaučovým sportováním“ v žádném ohledu srovnávat. A kolegové v práci navíc zezelenají závistí, uvidíte!