Příslušenství k mobilu, které musíte mít

Mobilní telefon už dávno není jen prostředek ke komunikaci pomocí volání a sms zpráv. Chytré mobilní telefony v současné době dokážou to, co počítače nebo tablety. Víte, jaké příslušenství promění váš mobil v multifunkční zařízení?

 

Sluchátka na sport

Mobilní telefon využijete místo MP3 přehrávače. Stačí, když si k němu pořídíte bluetooth bezdrátová sluchátka. Pak můžete s telefon i běhat nebo jít na procházku. Mějte ho však v obalu, ideální je pouzdro na ruku, případně běhací pás. Sluchátka oceníte také při procházce městem, v MHD nebo při jiném dlouhém cestování.

 

Pro lepší fotografie

Pokud máte mobilní telefon, který dělá hezké fotky, můžete jej využít a na dovolenou si nemusíte brát ani drahý fotoaparát. Abyste vyfotili sebe i svůj protějšek, například u známých kulturních památek, tak si pořiďte selfie tyč. S ní vás budou fotky opravdu bavit a vy tak budete mít vzpomínky navždy. Fotoaparát si vezměte v případě, že budete chtít fotky tisknout a zvětšovat například na formát obrazu.

 

Designové prvky

V dnešní době neslouží jen oblečení, účes nebo auta k ukazování životního stylu. Do této kategorie už patří také mobilní telefony, jejich vzhled a design. Pokud máte rádi barvy nebo máte oblíbené komikové postavy, případně superhrdiny, můžete si pořídit kryt s jejich obrázky nebo třeba pop socket ve svých oblíbených barvách a vzorech.

 

Telefonování v autě

V současné době je telefonování v autech zakázáno, využít však můžete handsfree sadu, která vám umožní telefonovat kdekoliv a kdykoliv. Tuto sadu můžete využít i pokud jste ve své práce neustále na cestách, ale zároveň potřebujete být na příjmu. Pomocí handsfree sady řeší své telefony i obchodní zástupci a manažeři.

 

Ochranná a bezpečnost

Aby vám mobil dlouho vydržel a nerozbil se vám, pořiďte si ochranné sklo. To je pro chytré dotykové telefony téměř nutností. K mobilnímu telefonu by neměl chybět ani ochranný kryt nebo obal, se kterým telefon pohodlně dáte do batohu nebo do kabelky.

 

Zvětšení paměti

Při poslechu hudby, stejně jako při pořizování fotografií oceníte větší paměť. Do mobilního telefonu můžete pořídit paměťovou kartu, která vám zvětšení místa, pro ukládání souborů, aplikací a dokumentů, umožní.