OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Proč je nošení dětí moderní?

Maminek, které místo kočárku využívají k logistice svých kojenců nosítko nebo šátek, ve společnosti přibývá. Dalo by se říct, že se jedná o módní vlnu, jež ovládla novodobé rodičky a ty si tento způsob „transportu“ nemohou vynachválit.

Kdo jednou zkusí dětské nosítko, chválí si jeho snadnou aplikaci, bezproblémovou údržbu a velmi rychle si zvykne na to, mít dítě stále u sebe. Tělesné teplo a tlukot mateřského srdce dává dítěti pocit bezpečí, miminko je u maminky klidnější a netrápí ho zbytečné plačtivé ataky.

 

Dítě stále u sebe

Nosící maminka má jistotu, že se miminku nic nestane, že je v naprostém bezpečí, a hlavně má svého potomka neustále na očích. Velmi ceněnou devízou je i skutečnost, že po celou dobou má matka volné ruce, tudíž může s děťátkem v nosítku klidně pracovat a zvládat všechny běžné úkony.

Nemusíte tak dítě, při sebemenší potřebě něco udělat, odkládat a vyhnete se tak zbytečnému pláči, v němž mrňous volá mamku. Nosítko své majitelce udělá nedocenitelnou službu. Maminka zvládne běžný chod domácnosti, zatímco si bejbátko spokojeně hoví v nosítku, a „chytrou horákyni“, která zvládne navařit, vyprat i vygruntovat a k tomu svého manžela vítá s úsměvem na tváři, by chtěl mít doma každý mužský.

 

Zdravotní plus

Ženy to vědí a neváhají tak „zabít dvě mouchy jedno ranou“. Užitím nosítka docílí klidného miminka a spokojeného manžela. A nestěžují si ani z hlediska komfortu. Místo tahání kočáru nebo chování potomka v rukou si umístí nosítko na hrudník nebo na záda, čímž prospějí i vlastní páteři, která je správným uložením dítěte systematicky a rovnoměrně zatížená, čímž dochází ke zpevnění zádového svalstva.

Teď už je nadmíru jasné, proč jsou nosítka v kurzu a moderní matka si bez něj život nedovede představit. A jak jste na tom vy?

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

 

ZkusNositko.cz

K Hádku 1576/12

Praha-Dubeč

107 00

 

Tel: 777 534 728

Email: info@zkusnositko.cz

 

https://www.zkusnositko.cz/