Pronájem zvukové techniky pro konference i společenské akce

Zajistěte si pro vaši akci včas spolehlivou a profesionální audiovizuální techniku. Čeká vás malá akce pro 20 lidí nebo větší událost? Připravíme vám službu na míru – pronájem zvukové techniky.

 

Kdy se hodí mít profesionální AV techniku?

Budete organizovat akci, při které je potřeba využít audiovizuální techniku? Nepořizujte si zbytečně drahá zařízení, spolehněte se na tým profesionálů, kteří vám zajistí pronájem zvukové techniky přesně podle vašich představ. Neváhejte se zeptat a bude vám nabídnuta konkrétní nabídka pro jakoukoliv akci – běžně se realizují společenské akce, veletrh a výstavy, konference, kongresy a zasedání nebo různé zábavní akce. Vyberte si vždy individuální řešení vašich požadavků.

 

Proč si techniku raději půjčit?

Veškeré AV potřeby pro vaši akci – zejména pronájem zvukové techniky. Navíc si vždy můžete být jisti, že budete mít po ruce nejmodernější prezentační i ozvučovací techniku v souladu s aktuálními požadavky – například rozlišení obrazovek ještě před 5 lety využívalo technologii Full HD s rozlišením 1920×1800, dnes se bez nutnosti koupě můžete opřít o rozlišení WHUXGA (7680×4800). Podobné je to s ozvučovací technikou. Nemusíte řešit uskladnění techniky, její pořizovací náklady, ani elektro revizi a servis.

 

Jaká technika se dá půjčit?

Dle typu akce vám bude nabídnuta individuální nabídka pro váš konkrétní typ akce. Samozřejmostí je zapůjčení zvukové techniky pro menší i větší prostory – aparatury, ozvučení, reproduktory, mikrofony či bezdrátový odposlech a sluchátka například pro překladatele či hudebníky. Zapůjčit si můžete projektory, obrazovky, ale i profi DJ set či projekční otočnou hlavu pro večerní zábavu. Přejete si zaznamenat akci? Možný je i pronájem foto setu.

Spolehněte se na nejmodernější zvukovou a prezentační techniku.