Půjčovna dodávek Zlín je vám stále k dispozici

Hledáte vůz pro vaše podnikatelské aktivity nebo jen potřebujete akutní odvoz a vaše kapacity nestačí? Ať je to jakkoli, neváhejte se obrátit na půjčovnu dodávek Zlín.

Naše specialita je dlouhodobý i krátkodobý pronájem užitných vozů značky Ford Tranzit do celkové hmotnosti 3,5 tuny. Můžete nás využít jako podnikatel, živnostník nebo i soukromá osoba, na tom nám nezáleží. Naše firma sídlí sice ve Zlíně – kde působíme nejvíc – ovšem okruh našich klientů je díky naší profesionalitě a portfoliu vozů mnohem širší. Samozřejmě hrají roli také příznivé podmínky pronájmu a atraktivní ceny.

 

Atraktivní hodiny a ceny pro každého

Tým půjčovny dodávek Zlín je dostupný v provozní době 8 – 20 hodin během celého týdne. V případě potřeby jiného času jsme vám k dispozici po předchozí domluvě – není tedy problém sejít se v jiný čas, ať už během dne či noci. Přístupnost pro klienty je naše priorita.

Naše vozy nejsou vybaveny reklamním polepem, takže je můžete klidně využít pro vaše komerční aktivity. Přesto zachováváme velmi příznivou cenovou politiku.

 

Stálá péče o park a komplexní servis pro vás

Naši flotilu Fordů Tranzit udržujeme neustále ve špičkovém technickém stavu a neustále podrobujeme průběžným kontrolám. Všechny vozy samozřejmě mají dálniční známku ČR a na vašich cestách je vám neustále k dispozici asistenční služba.

Půjčovna dodávek Zlín vám na vyžádání půjčí zdarma rudlíky, kurty na upevnění nákladu či navigaci. K dispozici jsou také energetické nápoje, za poplatek 20 Kč také oblíbené krabice od banánů. Zapůjčení palubní navigace je zpoplatněno 50 Kč za den provozu.

 

Jak jsou podmínky pronájmu?

Budeme po vás chtít občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu B a vratnou kauci 5000 Kč. Krom toho také poplatek za konkrétní pronájem – zde cena začíná na 500 Kč za hodinu. Pokud chcete s půjčovnou dodávek Zlín sjednat firemní pronájem a nejste jednatelem společnosti, budou naši lidé chtít notářsky ověřenou plnou moc.

Při předání našeho Fordu Tranzit není problém nechat vaše vlastní auto na parkovišti firmy pod plnou ostrahou našich pracovníků.

 

A ty kilometry…

Ano, je to tak, naše vozy mají omezené kilometry, což je ale jeden z důvodů tak přijatelných cen půjčovny dodávek Zlín. Hodnoty jsou ovšem na takové výši, že to víc jak 95% našich klientů nijak neomezuje.

 

Spojení a kontakty

Pokud máte zájem o jakýkoli druh jednorázové nebo trvalé spolupráce s naší společností, ozvěte se nám v provozní době na linku 608 800 180, nebo nás kontaktujte na mailové adrese pbrezik@email.cz.