Rande v pohodlí domova? Jak na to?

Jak dlouho jste se svým protějškem spolu, ať už v partnerském vztahu nebo manželství? Pamatujete si, kdy jste si užili společné rande jako na začátku vztahu? Jestli už je to tak dávno, že si nemůžete vzpomenout, zkuste to změnit. Vyzkoušejte rande z domova a inspirujte se, jak na to.

 

Romantická večeře

Pozvěte svého partnera na romantickou večeři. Ptáte se kam? No přece do vaší kuchyně. Připravte svému protějšku oblíbené jídlo, nezapomeňte na vychlazený šampus nebo oblíbené víno. I doma se můžete obléct do svátečního a užít si večeři při svíčkách a romantické hudbě. Výhodou je, že nemusíte nikam cestovat, nikdo vás nebude rušit a je na vás, co všechno bude po večeři následovat.

 

Společné čtení

Zkoušeli jste si někdy s protějškem číst nahlas? Vyzkoušejte to! Pokud zvolíte mírně erotické téma, může to být skvělá předehra. Ale věřte, že u jakékoliv knížky, kterou si budete předčítat se vrátíte ke stejným pocitům jako na prvním rande. Zažijete stud, přemáhání se a pak možná společný smích a zážitek, který spojuje.

 

Domácí kino

Vyberte si oblíbený film, na který se chcete společně s partnerem podívat. Nezapomeňte na popcorn, případně vychlazenou kolu. Užijte si filmový večer v pohodlí vašeho domova. Rozhodně nesmí chybět pohodlné posezení nebo poležení, a k tomu i spousta polštářků a hřejivých dek.

 

Koupel při svíčkách

Dopřejte si společnou koupel při svíčkách. Přidejte do vany i koupelovou sůl, případně šumivou bombu do koupele. Do vany si můžete dát i pěnu a ke koupeli si pustit příjemnou hudbu. Užijte si ničím nerušený odpočinek a společnou relaxaci.

 

Rande jako v čajovně

Vytvořte si doma malou čajovnu. Zavzpomínejte na své první schůzky u Matcha čaje nebo u voňavé kávy, ať už to bude zrnková, mletá nebo káva v kapslích. Na zem si dejte polštářky, zahrajte si deskové hry a užijte si společně strávený čas naplno. Pokud máte profesionální kávovar, ušetříte spoustu času, protože připraví chutnou kávu nebo i čaj za vás. A vy se můžete věnovat jeden druhému.

 

Procházka

Velké množství prvních schůzek začíná také procházkou. Nebojte se svého partnera nalákat na podobně vyhlížející romantickou procházku. Odměnou pak může být zmíněná romantická večeře v klidu domova nebo společná koupel. Skvělým zážitkem bude i vzájemná masáž nohou po procházce.