Reklamní polepy aut: Jak se aplikují a k čemu se hodí?

Reklamní polepy aut jsou skvělou a levnou možností propagace. Pokud máte firmu, určitě tohoto způsobu využijte. Za málo peněz totiž získáte hodně muziky.

Specialisté na reklamní polepy aut nemají za úkol pouze auto očistit. Práce spočívá i v tom, aby se odstranily různé předměty, které by v aplikování polepu bránily. Rozumíme tím především kliky, značky, loga a podobně. Vůz dále musí být dokonale vyčištěný, bez jakéhokoliv smítka. Někteří pracovníci dokonalé čistoty docílí například s pomocí modelíny.

 

Aplikace reklamních polepů

Také záleží na tom, jaké reklamní polepy aut chcete na svoje vozidlo umístit. Půjde o barevný, nebo průhledný polep? Barevné polepy se narozdíl od těch průhledných dělají nasucho. V těchto případech se nejčastěji využívají gely na bázi celulózy.

Při přikládání polepu na auto musí asistovat větší počet lidí. Jeden člověk dokáže jen těžko polep umístit správně. Mezi polepem a autem tak mohou zůstat bubliny nebo trhliny. Pokud se ale přeci jen objeví, dají se stěrkami vytlačit do stran. Při dalším opracování dostane polep svoji finální podobu. Odřežou se přebytečné části a vyhladí nerovnosti.

 

Reklamní polepy aut

V dnešní době jsou reklamní polepy aut velice skvělou volbou pro propagaci jakéhokoliv účelu. Ať už se jedná o akci, firmu či zviditelnění nějakého webu. Samozřejmě takový reklamní polep na auto se vyplatí v případě, že s autem hodně cestujete. Pokud s ním vyjede v neděli do obchodu a kostela, asi takováto forma nebude úplně vhodná.

Na auto se dá nalepit opravdu cokoliv, co vás jen napadne. Postačí vám k tomu grafické zpracování a firma, která vám reklamní polep na automobil aplikuje. Výroba polepů je velmi specifická záležitost, proto pokud nemáte dobré zkušenosti s grafickými programy, doma u počítače si s tím úplně neporadíte. Polep se musí následně zpracovat do podoby, která půjde naostro na váš vůz.