Sálové aktivity – pohyb a zábava v jednom

Ke zdravému životnímu stylu cvičení neodmyslitelně patří. Mnoho lidí dodržuje pouze správný jídelníček a jsou nemile překvapení, když kila nemizí. I když se říká, že strava je větší část úspěchu, bez náležitého pohybu dokonalé postavy nedosáhnete. Co však dělat, pokud vám běhání a posilování na fitness strojích nic neříká? Zkuste to zábavnější formou!

 

Jumping

Jak už název sám napovídá, celé toto cvičení budete skákat. Nemusíte se však bát o svá kolena a klouby – k dispozici totiž budete mít speciální trampolínu. Jumping je vhodný i pro úplné začátečníky. Kroky (nebo spíše skoky) jsou snadno zapamatovatelné, tudíž již po první lekci budete umět celou sestavu.

 

Power jóga

Od klasické jógy se liší především tím, že je mnohem náročnější. Cviky jdou za sebou rychleji a kromě protažení power jóga nabízí také tvarování bříška a zadečku a zejména úpravu svalové nerovnováhy. Krásně se uvolníte, zrelaxujete, ale zároveň také posílíte svaly.

 

Kruhový trénink

Série několika cvičení, které vám pomohou posílit svaly a vytvarovat problémové partie – to je kruhový trénink. Na lekci je několik stanovišť s různými formami posilování, na kterých se budete v pravidelných intervalech střídat s ostatními. Pokud toužíte po lepší kondici a překonávání svých hranic, tato fyzická aktivita je právě pro vás.

 

Spinning

Jestliže rádi jezdíte na kole, avšak počasí to momentálně příliš nedovoluje, vyzkoušejte spinning. Střídání rychlého a pomalého tempa s různou zátěží je klíčem k posílení stehen a zadečku. Díky speciálně upraveným kolům nejsou také zatěžovány kolena a klouby. Celou lekci vás navíc bude provázet dynamická hudba, která vás namotivuje k co nejlepším výsledkům.

Fit dance

Pro všechny, kteří milují tanec, je ideální lekce fit dance. Skvěle při něm spálíte nadbytečné kalorie, posílíte svou kondici a jako bonus se naučíte základní kroky moderního tance. Spojte zábavu s pohybem!

 

Nezapomínejte na odpočinek

Pokud hledáte dobré fitness centrum v Brně, rozhodně zajděte do ZONE4YOU. Kromě všech druhů sálových lekcí vám také nabídne velkou moderní wellness zónu, ve které můžete po každém cvičení zregenerovat svaly a nabrat novou sílu. Nepodceňujte sílu odpočinku. Jen tak jste na nejlepší cestě ke svojí vysněné postavě.