Sex v autě – tipy a triky

Sex je kořením života, to je prostě fakt. A když se oprostíte od předsudků a opustíte omezené čtyři stěny v ložnici, můžete zažít skutečně nečekané potěšení. Stačí dát prostor fantazii.

Vleže na zadním sedadle a s pořádnou porcí funění a slastných výkřiků – také se vám tato hollywoodská podoba „auto sexu“ zaryla někam do hlubokých mozkových zákoutí a odmítá odsud vylézt? Ale to je škoda, protože sex v autě si lze užít i docela jinak, bez překážejících nohou a rukou bušících na okénka dveří. Může mít příchuť BDSM i skutečně rafinované rozkoše.

 

Nezapomenutelné potěšení face to face

Na zadním sedadle to můžete vyzkoušet tzv. na pavouka. Pohodlně se usaďte a nechte partnerku, aby si na vás obkročmo nasedla. Máte? Výborně. Sklon sedadel se postará o ideální úhel průniku, takže se nebudete muset příliš starat o dodatečné dráždění intimních míst. Rychlost a hloubku zásunu pak můžete (a většinou dokonce musíte) ponechat přímo na ženě.

Máte vysokou partnerku nebo úsporně řešeného brouka, takže se její hlava nepříjemně dotýká stropu? Nevadí. Roztáhněte nohy, otočte ji a přivítejte ji ve svém klíně se vším všudy. Už cítíte, jak se její záda laškovně třou o vás hrudník a ruce svírají sexy obliny jejího zadečku? Bodem navíc je snadno dosažitelný bod G, takže jí nevyčítejte, pokud bude hotová o něco dřív, než vy.

 

Tvrdý sex na zadních sedadlech

Všimli jste si, že auta mají na zadních sedačkách pásy? A co s nimi? Věřte nebo ne, tihle šikovní pomocníci jsou díky své šířce i délce ideálními pomocníky pro BDSM sex. Stačí s nimi partnerku důkladně spoutat, a pak si s jejím tělem dělat doslova všechno, co budete chtít – s jejím souhlasem, samozřejmě.

 

Náruživé dívky ve vašem okolí

Rádi byste rozkoš na čtyřech kolech vyzkoušeli hned, ale chybí vám k tomu vhodná partnerka? Věřte nebo ne, ale vhodné dívky na sex se můžou nacházet jen pár metrů od vašeho vozu. Vyzkoušejte to sami na internetových stránkách Bezpasaka.cz.

Tady se totiž neomezují jen na tradiční postupy erotických seznamek, ale dodávají jim šťávu díky interaktivnímu vyhledávání polohy prostřednictvím GPS. Okamžitě tak víte, jaké krásky se ve vašem okolí zrovna nacházejí. Všechny jsou prověřené a s realistickými fotografiemi. Dostanete tak skutečně jen to, co si objednáte. Stačí si vybrat místo, čas a druh požadované služby a domluvit se na detailech přímo s konkrétní dívkou bez prostředníka nebo jiných mezičlánků. A to zní přece fajn, co říkáte?