Seznamte se s vozy Kia a vyberte ten pravý přesně dle vašich potřeb

Pokud hledáte nový automobil a ještě nejste rozhodnutí, kterou značku zvolíte, podívejte se určitě na vozy Kia. Nabízí vše, co od moderních aut můžete očekávat, jsou designově propracované, na své si přijdou i milovníci nejnovějších technologií. Co třeba nová Kia Sportage nebo oblíbená Kia CEED?

Kia Sportage v dokonalém vzhledu

Na první pohled vás Kia Sportage bezesporu zaujme. Ikonický design tvoří integrovaná černá maska chladiče a zajímavými detaily a voštinovou mřížkou, jež zabírá celou šířku přídě a tvoří kontrast s osobitými světly LED pro denní svícení v neotřelém tvaru bumerangu a s jedinečnými světlomety Matrix LED. Kia Sportage vám zajistí skvělý komfort a nejlepší předpoklady i pro dlouhé trasy. Čeká vás hybridní pohon 1.6 T-GDi HEV, pohon všech kol, 6 – ti stupňová automatická převodovka, kapacita sady akumulátorů 1,49 kWh, nízké emise CO2: 134 g na km a nevyšší celkový výkon 230 k. Vybírat můžete z několika stupňů výbavy.

Kouzelná Kia Rio

Již od 339 980 Kč můžete být vaše Kia Rio. Je dokonalým vozidlem do města, které vám zajistí dost místa v každodenním provozu. Do své třídy přináší novou definici prostornosti. Ocení ji i vaši přátelé nebo rodina, které budete vozit vzadu. Je tam totiž mnoho místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla představují novou úroveň praktičnosti. I zavazadlový prostor vás svou velikostí mile překvapí, nabízí objem hned 325 litrů.

Přijďte se projet do Kladna

Všechny vozidla Kia, včetně Kia Stonic, si můžete prohlédnout v MKD Kladno s.r.o., kde se dá dohodnout i na testovací jízdě. Ta vám nejlépe umožní přesvědčit se, co vše jednotlivé modely Kia umí.

Kompletní informace najdete na webových stránkách kiakladno.cz, kde nechybí ani mnohé fotografie, informace o financování nebo servis Kia.