Sháníte fotopast? Pořiďte si model FOXcam FORESTER

Hledáte ideální řešení pro pozorování zvěře, nebo na ochranu vašeho majetku? Pořiďte si fotopast, se kterou v porovnání s propracovaným kamerovým systémem výrazně ušetříte. Skvělou volbu přitom symbolizuje model FOXcam FORESTER, na který se nyní podíváme blíže.

 

Jednoduché nastavení

Fotopast FORESTER symbolizuje model, který neodesílá pořízené snímky na e-mail či telefon. Díky tomu je jeho pořizovací cena opravdu nízká. Fotopast disponuje přehledným LCD displejem a plnohodnotnou klávesnicí, která slouží pro její snadné a komfortní nastavení.

 

Detailní snímky i na větší vzdálenosti

FOXcam FORESTER se pyšní velmi rychlou reakcí 0,4 sekundy. Pořizuje krásně prosvětlené a detailní snímky, a to i na delší vzdálenosti. Skvělé fotografie zachytí i na 10 až 25 metrů, zvěř lze obrysově zachytit až na vzdálenost 30 metrů.

 

Pracuje s moderními technologiemi

Fotopast podporuje nejmodernější technologie, a to konkrétně FOXmove a FOXraw.

FOXmove symbolizuje patentovanou technologii, díky které je fotopast schopná pořídit o 30 až 60 % snímků více, než je běžné.

Technologie FOXraw slouží pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Minimalizuje přitom šum noční scény a za předpokladu dostatečného osvětlení vytváří perfektní denní snímky s maximální hloubkou ostrosti a barev. Při noční scéně se poté automaticky nastaví dostatečně rychlá expozice, která minimalizuje rozmazání pohybem.

 

Příznivá cena

Na závěr ještě zmíníme velmi příznivou cenu, za kterou lze tuto fotopast zakoupit. Ta se pohybuje okolo částky 2 000 Kč, což je vzhledem k množství pozitivních vlastností zanedbatelná hodnota.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.