37025086 - close-up of a person's feet standing near coffee spilled on carpet

Skvrny od černé kávy

37025086 - close-up of a person's feet standing near coffee spilled on carpet

Jsem velkou milovnicí kávy. Každé ráno si vařím velkou černou a hlavně pořádně silnou kávu. Minulý víkend se mi ale přihodila nemilá věc. V sobotu ráno jsem si opět vařila kávu. Vzala jsem si ji s sebou do obýváku a položila hrnek na konferenční stolek. V obýváku mám šedý koberec, na kterém má naše kočka pelíšek. Je docela zvědavá, takže vyskočila na stolek, aby zkontrolovala, co mám v hrnku. Jenže pak ze stolku seskočila tak nešikovně, že shodila hrnek s kávou na zem. Na koberci se objevila obrovská skvrna. Zkoušela jsem ji nějak vyčistit, ale vůbec to nešlo.

Pak jsem si vzpomněla, že moje kamarádka nedávno mluvila o firmě, která jí čistila doma koberce. Zavolala jsem jí a ona mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální čištění koberců Praha 3. Bylo mi jasné, že tam nemá cenu o víkendu volat, takže jsem to nechala až na pondělní ráno. Když jsem v pondělí přišla do práce, tak jsem hned zavolala na centrálu A SERVISU a popsala jim svůj problém. Paní byla velice milá a ochotná. Dokonce mi nabídla termín čištění hned v úterý odpoledne. Měla jsem obrovskou radost, protože jsem se těšila na to, až bude můj koberec opět čistý.

Pracovníci A SERVISU dorazili a na čištění koberce si přivezli pouze 3 věci – chemii, kotoučový stroj a vysavač. Chemii aplikovali na koberec a nechali chvíli působit. Poté začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem. Z chemie se stávala pěna a tento stroj vytahoval všechny nečistoty na povrch. Nezdá se to, ale i samotný koberec byl docela špinavý. Po skončení tohoto procesu koberec vysáli vysavačem. Na omak byl už skoro suchý, skvrna zmizela a jeho barva se rozzářila. Také byl krásně nadýchaný. Tímto bych ještě jednou chtěla pracovníkům A SERVISU poděkovat. Jsou to opravdoví profesionálové.

Výškové čištění fasád, mytí oken Praha 3

Nevím, jestli jste se s tím už setkali, ale u nás doma si vlaštovky postavily hnízdo přímo nad oknem. Samozřejmě se nám to nelíbilo. Snažili jsme se tomu zabránit, jak jen to šlo, ale moc úspěšní jsme nebyli. Pak nám soused zkušeně poradil, jak na to a měli jsme konečně klid. Okno si však vytrpělo své a potřebovalo umýt. Bohužel mytí oken není nic pro mě, protože mám strach z výšek. Obrátila jsem se tedy na profesionální pomoc.

28906065 - swallow perched in the shade next to a window

Porozhlédla jsem se na internetu po nějaké vhodné úklidové firmě na mytí oken. Nabídlo mi to hned několik firem, z nichž jsem mohla vybírat a porovnávala jsem jejich nabídky a ceny až jsem narazila na metodu leštění, která mě velmi zaujala. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tím, aby někdo leštil okna na sucho. Rozhodla jsem se vyzkoušet firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Praha 3,  jenž nabízí mytí oken, výloh a leštění oken na sucho. Podle recenzí má spousty spokojených zákazníků a kladných hodnocení, což bylo pro mě důležité.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken. Bez problémů mi vyhověli s jakoukoliv denní dobou i o víkendu. Pracovníci firmy dorazili v domluvený čas a prohlédli si dům, aby věděli, kolik oken je čeká. Nejdříve omyli parapety, kličky a rámy oken. Poté se pustili do mytí skel jako takových, které omyli kvalitními prostředky a poté setřeli stěrkou. Po důkladném proschnutí začali skla leštit čistou 100% bavlněnou plenou bez leštících přípravků.

Nedalo mi to a zeptala jsem se, proč nepoužívají na vyleštění žádná leštidla. Bylo mi řečeno, že právě při používání těchto preparátů zůstávají na oknech šmouhy a viditelné tahy po leštění, na něž se později chytají nečistoty a pyly.

Jsem naprosto spokojená s výsledkem umytých oken, jelikož takto krásně umytá a naleštěná okna jsem ještě nikdy neměla. Firma A SERVIS byla správná volba a do budoucna jejich služeb určitě využiji. Tímto bych jim chtěla mockrát poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby všem doporučuji!