Specialista na vážní systémy

Nezáleží na tom, zda potřebujete mobilní silniční váhu, silniční váhu s betonovým základem ke komerčnímu využití, mostní váhy, pásové váhy, silniční váhy, jeřábové váhy, on-board váhy nebo váhy kolejové. Společnost Tamtron je specialistou na vážní systémy a dodává pro své klienty i individuální vážní systémy s vlastním informačním a řídícím systémem. Již od roku 1972 se specializují na inteligentní vážní systémy, které odpovídají požadavkům zákazníků. Jsou přesné a spolehlivé. Tamtron je mezinárodní firma, která sídlí ve Finsku. Své pobočky má však ve více než 60 zemích po celém světě.

Společnost Tamtron vyniká špičkovými technologiemi i svým přístupem k zákazníkům. Naprosto respektuje jejich potřeby a požadavky konkrétních procesů. Dodává uživatelsky přívětivé vážní aplikace pro všechna průmyslová odvětví. Aplikace mohou zahrnovat monitorovací, informační i řídící systémy. Právě přenos informací může zrychlit a zefektivnit řadu výrobních procesů i v rámci Vaší firmy. I Vašemu projektu se mohou věnovat specialisté na vývoj softwaru. Vy pak obdržíte řešení šité přesně na míru Vašim potřebám.

Tamtron pro Vás zajistí nejen výrobu kvalitního a spolehlivého vážního systému (silniční váhy). Tento systém také nainstaluje a dále Vám zajišťuje servisní a technickou podporu včetně originálních náhradních dílů. Jejich odborní technici také mohou zajistit školení pro Vaše zaměstnance, předejdete tak možným chybám či poškození vážního systému. Zároveň jej budou zaměstnanci efektivně využívat. Spolehněte se na profesionály a jedničku v oboru vážních systémů nejen v České republice.