Spolehlivá pracovní agentura UNIWORKS 

solution-860229_640

Pokud jde o české personální agentury, mám smíšené pocity. Nikdy se mi nestalo, že by poskytovaly “nadhodnotu” v podobě individuálního přístupu. Všechno, čeho jsem byl svědkem, bylo spojení nabídky a poptávky, automaticky, bez nějakého filtrování a dodatečné práce. Možná za to může malý a slabý trh v Česku, který je nemotivuje ke zkvalitnění a rozšiřování služeb. Naštěstí se objevila vlaštovka – UNIWORKS. Díky této pracovní agentuře jsem si našel práci v zahraničí. Práce v zahraničí Německo – to byl nevím proč, můj sen od dětství.  Tento skvělý mezičlánek nutí zaměstnavatele více se starat o své lidi, protože ti mají možnost na základě podnětů z personálních agentur odcházet k jiným nebo se stavět na vlastní nohy. A tím připravují původního zaměstnavatele o lidský kapitál, kterým se v Česku stále příliš plýtvá.

Práce v zahraničí Německo je náročná, ale vyplatí se

Práce v zahraničí Německo má pro zaměstnavatele z Česka svá pozitiva, a to zejména v oblasti realizace osobních ambicí a profesionálního růstu se zde nabízí skvělé možnosti. Uvědomil jsem si, že jen u velkého zaměstnavatele a v zahraničí může být člověk součástí strategických rozhodnutí a projektů, které jsou novátorské nebo inovativní a využívají evropské trendy a poznatky z více odvětví. A tak mi zůstávají mé osobní výzvy a profesní naplnění, co mě drží v pracovním poměru u silné firmy.puzzle-673250_640

Co vzkázat těm, co volají do světa – ´hledám zaměstnance´

Hledáte zaměstnance? Tak i v tomto případě mohu personální společnost UNIWORKS – www.uniworks.cz vřele doporučit. Svým klientům pomáhají získat další členy týmu, zaujaté a motivované, jejichž potřeby se co možná nejvíce kryjí s potřebami jejich společnosti a kteří budou ochotni plnit stanovené cíle! Nelze se divit, že čím dál častěji se na tuto společnost obracejí nejen zájemci o práci, ale i firmy v případě potřeby náboru pracovníků či vyhledání a výběru vhodných kandidátů na rozmanité pozice.

 mixing-desk-351478_640