Správně provedená erotická masáž dostane do varu každou ženu

Spontánní „rychlovka“ může být perfektním zpestřením sexuálního života, ale neměla by nahrazovat „plnohodnotné“ milování. Jinak se z ní stane nudná rutina, kterou si žena přestane užívat.  Minimálně jednou za čas je naopak vhodné vynaložit mnohem více úsilí a poskytnout partnerce tu nejlepší péči – potěšit ji erotickou masáží a alespoň na chvíli z ní udělat bohyni.

Podle uznávané floridské psycholožky Amy Richardson je erotická masáž úžasným „startovačem“, a proto by měla předcházet pohlavnímu styku. Partnerka se během ní dokonale uvolní a přivodí si správnou náladu. Velmi intimní prožitek odbourává stres a zlepšuje náladu. Pomocí rafinovaných technik lze potěšit prakticky každou ženu – a především pak tu, která se nedokáže tak snadno vzrušit.

Že ne tušíte, jak erotickou masáž uchopit? Dobrá zpráva je, že prvotřídním masérem se může stát každý. Chce to jen trochu cviku a trpělivosti. A také příhodné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Ideálně někde v teple, při tlumeném světle a zvuků příjemné melodie. Vyzkoušejte následující techniky a kombinujte je podle toho, jak na ně bude vaše drahá polovička reagovat.

Psycholožka Amy Richardson tvrdí, že ačkoliv se během erotické masáže příliš nemluví, je důležité udržovat kontakt a vnímat, jak přijímající (tzn. masírovaná žena) reaguje na tu či onu techniku. Naprosto zásadní je také správné držení těla. Masér by neměl zbytečně tlačit na jedno místo, ale spíše se snažit o využití hmotnosti v rámci hlubších a klouzavých tahů. Žena by měla maséra navádět gesty a ukazovat mu místa, která si přeje hýčkat.

Od páteře až k intimním partiím

A teď to hlavní. Jak by měla erotická masáž probíhat? Univerzální návod neexistuje, ovšem podle odbornice je vhodné začít v oblasti páteře a dolní části zad. Další zastávkou může být krk – samozřejmě za předpokladu, že přijímající leží hlavou dolů. Následuje hlava a obličej, kde lze masírovat spánky a ušní lalůčky. Trefou do černého bývá i masáž nohou a chodidel. Po celou dobu mějte k dispozici masážní olej (ale nepřehánějte to s ním).

Jakmile namasírujete všechna obvyklá místa, která nezůstávají bez povšimnutí ani při běžné, tedy „neerotické“ masáži, přesuňte se k ňadrům. Z kruhových pohybů plynule přejděte k tzv. osmičkám. Tuto techniku si užijete stejně intenzivně jako partnerka.

A jdeme do finále. V této fázi by měla být žena dostatečně vzrušená, ovšem můžete si prostředí klína připravit pomocí lubrikantu. Nespěchejte a citlivě laskejte klitoris a vnější oblast vagíny. Neváhejte slast znásobit vhodně zvolenou pomůckou – vynikající je třeba womanizér, s jehož pomocí přijímající přivedete k vulkanickému orgasmu.