Stále populárnější – erotická masáž již není tabu!

Není to tak dávno, co se slova jako erotická nebo intimní vyslovovaly téměř šeptem a kontakty na masážní salony znali jen vyvolení. Doba se naštěstí změnila a tak si erotickou masáž může dopřát každý.

Co si ale pod pojmem erotická masáž máte představit? Je potřeba se stydět nebo se máte spíše těšit? A na co vlastně? Bát se není čeho a stud raději nechte přede dveřmi, erotickou masáž si musíte především užít. Nechat starosti za sebou, zavřít oči a nechat o sebe pečovat od začátku do konce. Ano, do konce, erotická masáž je zakončena vaším vyvrcholením.

Typů masáží je více, záleží na vaší preferenci. Masérka vás nejdříve namaže olejem a poté se vás dotýká a masíruje po celém těle. V případě, že si vyberete masáž s mýdlovými bublinami, pak olej vystřídá právě pěna. Celou dobu trvání masáže můžete odpočívat a mít oči zavřené, nebo se na masérku dívat a třeba si povídat. Důležité je, abyste se cítili pohodlně a uvolněně. Tomu napomáhá i prostředí s tichou hudbou, tlumeným světlem a provoněnými prostorami, které navozují atmosféru klidu a relaxace. I když jsou erotické masáže zakončené většinou vaším orgasmem, stále jejich hlavní poslání zůstává odpočinek a načerpání nové energie.

Erotické masáže už nejsou v dnešní době tabu a kromě toho, že je převážně muži navštěvují sami, stávají se i milým dárkem při loučení se svobodou nebo k významným životním výročím. U zadaných mužů je vhodné mít se s erotickou masáží na pozoru, nebo to vyřešit šalamounsky a darovat masáž pro pár. Erotickým masážím se ale mohou oddat i ženy a vyzkoušet v životě zase něco nového. Při výběru masážního salónu dbejte na reference i celkový první dojem, pokud má být masáž kvalitní a zážitek nezapomenutelný. Skvělou péči nabízí Erotic massage Prague – Luxury nejen pro muže ale právě i pro samotné ženy nebo páry. Vyzkoušejte něco nového a zrelaxujte při masáži nejen tělo, ale i mysl.