Střelba bez zbrojního průkazu? Ano, je to možné!

Rádi střílíte, ale nemáte zbrojní průkaz? Existují střelnice, ke si i bez něj legálně zastřílíte. Víme, kde je najdete!

To, že nejste držitelem zbrojního průkazu, neznamená, že si nemůžete zastřílet. Naopak. Střílení bez zbrojního průkazu je v ČR poměrně oblíbenou aktivitou nejen pro rozlučky se svobodou, ale i víkendové výlety s partnerem nebo rodinou. Střílení jen tak pro zábavu je určitě skvělá zábava a relax..

 

Prague Armory

Jednou z nich je moderní indoor pražská střelnice Prague Armory. Hlavním cílem jejích provozovatelů je zprostředkovat svým klientům pokud možno co největší zážitek ze střelby, ať již jste držitelem zbrojního průkazu, či nikoliv. V Prague Armory si jinými slovy může zastřílet naprosto každý.

 

Střelba z moderních, historických zbraní i samopalů

Zhlédli jste se v historické střelbě? Pak jste na správném místě. Střelnice spolu s moderními zbraněmi disponuje i bohatou škálou těch historických, konkrétně z období první a druhé světové války. Střílet tu však můžete i ze samopalů či z útočné popřípadě odstřelovací pušky. Samozřejmě za asistence profesionála, který dohlédne na bezpečnost.

 

Střelnice Mělník

Skvělý zážitek ze střelby vám však zprostředkuje i broková střelnice Mělník nacházející se uprostřed nádherné přírody v srdci středních Čech. Co byste řekli sedmi hektarům střelišť a třem hektarům okolního zeleného porostu? Máte je mít. Stejně jako čtyři broková střeliště, na kterých si můžete vyzkoušet střelbu na pohyblivé terče (tzv. asfaltové holuby) v disciplínách, jako je skeet, compak sporting, lovecký parkúr a olympijský či univerzální trap. To vše opět bez zbrojního průkazu! Dohlížet na vás stejně jako v Prague Armory budou profesionální instruktoři, kteří vám vysvětlí zásady jednotlivých disciplín a samozřejmě vás zasvětí do manipulace se samotnou zbraní.

 

Vyčistěte si hlavu

Ať již vás ke střelbě táhne cokoliv, tedy snaha stát se na jedno odpoledne Rambem, Jamesem Bondem či českým olympijským šampionem Davidem Kosteleckým, v každém případě je střelba skvělým adrenalinem, který vám dokonale vyčistí hlavu. I to je v současné době spolu s pohybem na čerstvém vzduchu nesmírně důležité. A co vy víte, třeba si pořídíte zbrojní průkaz a budete se střelbě věnovat profesionálně. I střelci s tou nejpřesnější muškou někdy začínali.