Studovat MBA můžete začít kdykoli. Třeba dnes.

Začít po ukončení vysoké školy opět studovat není pro mnoho zájemců přitažlivé, protože už nechtějí přicházet o volné víkendy a znovu absolvovat stres ze snahy věnovat se práci, studiu, rodině i sobě. MBA studium je jiné.

 

Online výuka

Po obhajobě závěrečné práce si budete ke svému jménu moci přidat mezinárodní titul MBA (Master of Business Administration), bez kterého se vrcholoví manažeři a podnikatelé téměř neobejdou. Titul MBA je uznávaný po celém světě a úspěšné ukončení studia vám tak otevře dveře k novým pracovním možnostem i lepší pozici. Postgraduální studium MBA trvá rok a můžete začít studovat kdykoli s ohledem na své pracovní vytížení nebo rodinu. Každá doba je pro začátek studia vhodná, nemusíte se navíc bát bezesných nocí a ztráty víkendů a volného času. Výuka probíhá formou e-learningu a osobně se dostavíte pouze na lektorská setkání. Pro časově velmi vytížené zájemce je vhodné i studium MBA online, při kterém je celá výuka pouze online a bez nutnosti osobních návštěv. Můžete si svůj čas na studium sami řídit a připojovat se k výuce kdykoli a odkudkoli. Ráno na rodinné dovolené, o polední pauze v práci nebo večer na pracovní cestě, záleží jen na vašich možnostech.

 

Teorie v praxi

Výhodou studia MBA je také zaměření na propojení teorie s praxí. Nečeká vás jen suché biflování pouček, ale reálné případy firem a konzultace i návrhy řešení jejich situace. V Business Institut natáčí, jako jediní na trhu, vlastní videa pro online programy a forma výuky je tak živá a zajímavá. Lektoři, kteří sami jsou často manažeři na vysokých postech, můžete probírat různé případy a třeba i ty, které se týkají vaší firmy. Studium vás naučí získané dovednosti a znalosti využívat v praxi. Studium je určeno pro podnikatele a to i ty budoucí, vedoucí pracovníky, manažery a majitele firem, vybrat si můžete z různých programů a zaměřit se tak směrem, který je pro vás a vaši práci přínosný.

Přihlásit se je snadné, vše zařídíte online a začít cestu za lepší kariérou tak můžete třeba hned.