Svatební stan pro lowbudgety

Víte, že nejvíce svateb bývá na sklonku léta a na podzim? Snoubenci žádané termíny jsou v měsících srpen, září a říjen. Babí léto je prostě nejpříhodnějším obdobím, kdy je možné udělat svatbu venku, není přehnané horko, ani nepříjemná zima. Ostatní vrtochy počasí ošetří svatební stan.

Svatební stan je přímo určen pro slavnostní okamžiky, které patří ke vstupu do manželství. Ať už je o samotný slib lásky, úcty a věrnosti, který novomanželé skládají před oddávajícím nebo jde o zázemí pro hostinu pro příbuzenstvo a přátele. Svatební stan obstojí při každé příležitosti a poskytne ideální podmínky pro svatební aktivity.

 

Mokrá i suchá varianta

Stan je vyroben z kovové, pozinkované konstrukce se střechou a bočními stěnami z nepromokavé textilie o  hustotě 500g/m2. Stan disponuje dodatečným spodním rámem a vyztuženou konstrukcí střechy. Výška bočních stran je 2 metry a štít je ještě o 1,1 metru vyšší. U  druhů  premium a premium lux lze dosáhnout rozlohy 96 metrů čtverečních, v jakosti premium VIP může mít stan velikost až 8×20 metrů, tudíž 160 metrů čtverečních.

Svatební stany půjčení jsou neopomenutelnou položkou, která nesmí na seznamu svatebních příprav chybět. Jejich pořízení není nikterak nákladné, vyjde daleko levněji, než pronájem v restauraci nebo hotelu. Stany lze od výrobce zakoupit nebo pouze dočasně pronajmout. Zajistí vám azyl na jakémkoliv místě a budou mokrou i suchou variantou v každém počasí.

 

Objekty pro lowbudgety

Stan na svatbu půjčení lze zajistit online formou přes interaktivní formulář. Po vyplnění základních údajů obdržíte rychlou odpověď s nabídkou vybraného stanu spolu s cenou. Stany MP Tent jsou estetické, funkční i trvanlivé a vyhoví všem standardům na moderní svatbu. Důraz se klade na minimalismus a oblíbené jsou i přírodní, nízkonákladové svatby.

Právě tyto stany jsou pro lowbudgety jako stvořené. I za málo peněz lze vytvořit perfektní zázemí na zelené louce nebo prostě tam, kde to máte nejraději. Výhodou stanů je jejich variabilita a možnost postavit ho na jakémkoliv podloží. Aplikace je snadná a zvládne ji průměrně zdatný člověk svépomocí.