Tandemový seskok a základní rysy kvalitního provozovatele

Zájem o tandemový seskok neustále roste a společně s tím i počet provozovatelů. Výběr se s touto přímou úměrou samozřejmě rozšiřuje a zájemci se tak musejí mít na pozoru, aby nenaletěli na neseriózního provozovatele. Přinášíme vám základní povahové rysy správné společnosti. Držte se našeho návodu a cestu k plnohodnotnému zážitku vám nic nepokazí.

 

Tandemový seskok sleva – nezajímejte se jen o cenu

Pokud se na stránkách objeví slogan tandemový seskok sleva, máte skvělou šanci, jak ušetřit. Rozhodně se však při hledání seriózní firmy nespoléhejte jen na cenu. Ta vám o kvalitách neprozradí vůbec nic. Raději si pár stokorun připlaťte a mějte jistotu, že se nic nepokazí. Při hledání profesionálního provozovatele se zaměřte i na cenu tandemového seskoku v rámci jednoho metru. Je sice hezké, že se objevuje nabídka, která je o 1500 levnější, ale o jaký skok jde? Pamatujte, že skok z větší výšky je dražší, ale cena jednoho metru volného pádu stojí méně. Záleží pouze na vás, jak moc si chcete užít.

 

Tandemový seskok padákem pod agenturou

Profesionální provozovatel nabízí tandemový seskok padákem z jednoho letiště. Ostatní pak pendlují mezi dvěma a více letišti, kde nabízejí své služby ze zapůjčených letadel. Stálost letiště je v této oblasti podnikání hlavním rysem profesionality. Agenturní poskytovatelé zážitku jsou pak úzce napojené na provozovatele. Nákupem takového zážitku nemáte vůbec jistotu cenové konstanty. Většinou pak si agentura něco přihodí a seskok vás vyjde na více peněz. Tandemový seskok pod zastřešením agenturní společnosti poznáte velmi snadno podle těchto následujících znaků. Na svých webových stránkách se chlubí, že provozují seskoky na 10 letištích. Takový provozovatel však v České republice není. Slevové agentury pak do svého repertoáru zařazují méně atraktivní lokality.