Total Protect-jednička na trhu

Protože trávíme v práci většinu ze svého času, chceme se cítit co nejlépe a nejpohodlněji. Z toho důvodu mnohdy volíme zdravotní obuv a oděvy, jež nám poskytnou nejen dostatek pohodlí, ale zároveň odvádí vlhkost a zaručí nám tak, že se budeme i při pracovní činnosti cítit naprosto svěže. Total Protect je společnost, řadící se mezi jedničku na trhu mezi výrobci a prodejci ochranných pomůcek převážně pro zdravotnický a potravinářský průmysl. Provozujeme ale rovněž web, jež je určen pracovníkům ve stavebnictví, strojírenství a jiným řemeslníkům. Z našeho bohatého sortimentu můžeme zmínit například zdravotní obuv Santé, zdravotní obuv Scholl, nebo pracovní oděvy Dickies.

 

Víme, jak se cítit co nejlépe

Krédem naší společnosti je vstřícnost a ochota vůči všem klientům, a proto si neustále vytváříme nové přátele a tím i nové zákazníky, kteří nám mohou naprosto důvěřovat. Vždy a bez problému vyřídíme všechny vaše přání a požadavky. Pro odběratele většího množství zboží máme zajímavou množstevní slevu, jež je škoda nevyužít. Nakupte zaměstnancům do kuchyně kvalitní kuchařské rondony, pohodlné pánské zdravotní pantofle, zdravotnickému personálu obuv pro zdravotníky a oblečení pro lékařské profese s antimikrobiální technologií a voděodpudivou úpravou. To vše můžete zařídit z pohodlí domova, bez rizika a za tu nejnižší cenu.

 

Buďte happy za všech okolností

Code Happy-oblečení pro lékařské profese zajistí komfort a pohodlí a pomohou vám podat ty nejlepší výkony. Přesvědčte se sami o kvalitách pracovních oděvů Dickies, zdravotní obuvi Santé, nebo zdravotní obuvi Scholl. Dopřejte si kvalitu za rozumnou cenu a vyberte si z velkého množství barev a střihů. Už nikdy nebude váš pracovní oděv jednotvárný. Zapomeňte na klasický bílý kuchařský rondon, nebo bílé zdravotní oblečení. Zahalte se do celé škály barev a popusťte tak uzdu fantazii. Pánské zdravotní pantofle od nás zařídí, že se už nikdy nebudete nadměrně potit a nohu budete mít vždy v suchu. Přejeme vám příjemný a ničím nerušený nákup!