Užitkové vozy shánějte ve specializovaném autobazaru

Kdo si chce koupit osobní automobil z druhé ruky, ten má nespočet možností. Autobazarů je všude po republice dost, jen může být někdy oříšek vybrat takový, který je spolehlivý. Jenže co v případě, že sháníte trochu atypické vozidlo, jako je například sklápěč?

Týká se to zejména podnikatelů. Ti potřebují přívěsy, furgony, vany, minibusy, pickupy a jiné užitkové vozy. Dodávka či pickup se v běžném autobazaru ještě dají sehnat. Sice se nedá mluvit o velkém výběru, nicméně možná je najdete. Pokud sháníte sklápěč, chladicí vůz či jiný specifický automobil, budete se muset poohlédnout jinde.

 

Zkuste pražský autobazar Vans centre

V Praze sídlí jeden autobazar, který se jmenuje Vans centre. Na trhu je již 12 let, prodal přes 15 000 automobilů a má spoustu spokojených zákazníků z řad soukromých osob i firem. Od jiných autobazarů se liší svým úzkým zaměřením. Prodává i osobní vozy, nicméně hlavním zaměřením jsou užitková auta. Objevíte u nich sklápěče i vozy se speciální nástavbou. O kvalitu si nemusíte dělat starosti, firma má velmi dobrou pověst, každé auto prohlédne a ocení zkušený mechanik.

 

Kolik stojí sklápěč?

Sklápěč v bazaru vás vyjde na 400-500 tisíc korun bez DPH. Záleží na stavu, vybavení, roku výroby a jiných parametrech. Pokud by pro vás i tato částka byla stále příliš vysoká, Vans centre vám pomůže vyřešit financování formou úvěru. Pro vozidla do 600 000 Kč je to možné i bez dokládání příjmu, kromě toho získáte výhodnou úrokovou sazbu, jelikož má firma vyjednané výhodné podmínky s několika leasingovými společnostmi. Jak vidíte, nákupy v autobazaru mají kromě ušetřených peněz i jiné výhody.

Sháníte-li nejen sklápěče, ale i minibusy, pickupy, přívěsy, vany, furgony či dodávky, Praha spolu s Vans centre na vás čeká. Zavolejte nebo se rovnou stavte v pracovní dny od 8 do 18 a v sobotu od 8 do 16 hodin.