Válka v šatníku aneb trenky nebo slipy?

Na obsah svého šuplíku se spodním prádlem bývají muži poměrně hákliví. Své oblíbené kousky by nedali pryč za nic na světě a není snadné se jim jakkoliv zavděčit. Patříte také mezi ně? Tak přestaňte dohánět svou partnerku k šílenství ve vytahaném a zašedlém spodním prádle a pořiďte si nové. Z široké nabídky v obchodě Ráj prádla si totiž určitě vyberete.

 

Milovníci slipů

Slipy nosí muži opravdu rádi. Mají díky nim takříkajíc „všechno pěkně pohromadě,“ a nemusí se bát žádného sportu nebo jiné náročné aktivity. Slipy jsou navíc pohodlné a pomáhají udržovat pánské části v teple. Ženy ale ze slipů tak nadšené nebývají. Pro většinu z nich má tento kousek oděvu nádech čehosi antierotického, protože jim připomíná první nesmělé pohledy do chlapeckých šaten na základní škole.

Abyste dosáli náročným ženským někdy až porno požadavkům, vybírejte pánské módní prádlo nejenom podle střihu, ale i podle vzhledu. Vsaďte na moderní vzory a neotřelé barevné kombinace, které časy minulé nepřipomínají ani v nejmenším.

5555

Rychle do trenek

Tento volný kus spodního prádla vyznávají muži, kteří se rádi cítí svěží a ničím neomezovaní. Jde spíše o oblečení pro volný čas, protože pro oporu při sportu se příliš nehodí a vzrušení s ním také nezakryjete (i když to mohou obstarat těsnější kalhoty). Trenky se také nehodí pro velmi hubené chlapce a muže, u kterých připomínají spíše apartní sukénku.

Klasické střihy trenek v ženách evokují něco dědečkovského, takže nedáte-li na jejich pohodlnost dopustit, vyhrajte si alespoň s barevností. I rafinované detaily v podobě nápaditého potisku nebo třeba netradičně řešeného zapínání v rozkroku dokáží odvést pozornost žádoucím směrem.

 

Za moderní boxerky!

Hledáte-li moderní pánské spodní prádlo, pak jsou boxerky tou správnou volbou. Kombinují v sobě výhody slipů i trenek a většina žen je navíc považuje za velmi erotické. Díky svému propracovanému střihu si mohou boxerky dovolit i tlumené barvy a přesto nebudou nikdy vypadat zastarale nebo usedle. Více sexy budete jen ve chvíli, kdy si to střihnete naostro. Vyzkoušejte je a už nikdy je nedáte z ruky – vlastně ze šuplíku.