Váš pes si zaslouží to nejlepší

V mnoha domácnostech je domácí mazlíček brán jako člen rodiny a chceme pro něj jen to nejlepší. Prvotřídní krmivo pak považujeme za samozřejmost.

Jako majitelé psa za něj ručíme nejen z pohledu toho, jak ho vychováme, ale i za jeho zdraví a kondici. Vyvážené krmivo pro psy by mělo našemu mazlíčkovi dodat všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály a zajistit mu dostatek energie na všechny aktivity i hry. Základem jsou kvalitní vstupní suroviny, ze kterých se pak granule vyrábí. To se samozřejmě odrazí i na ceně, ale máte jistotu, že svému psovi dáváte kvalitní krmivo a ne náhražky plné soli a dalších dochucovadel. Ty jsou často obsaženy v levných granulích, které mají minimální podíl masa a bílkovin a naopak vysoký podíl různých barviv, dochucovadel a solí. Ušetříte tak při pořízení, ale je nutné mnohem vyšší dávkování, aby pes neměl hlad a navíc ho krmíte nekvalitním krmivem, ve kterém je málo masa a hodně různých obilovin. Vyplatí se připlatit a pořídit svému chlupatému parťákovi vyvážené krmivo. U kvalitních granulí je v nabídce více druhů a příchutí, protože si výrobce sestaví své receptury s ohledem na nejnovější studie a poznatky.

Možnost sestavovat si suroviny je pak skvělým řešením pro různá omezení našich čtyřnohých miláčků. Není problém v nabídce najít granule pro alergické psy bez obsahu lepku a sóji, z pečlivě vybíraných surovin. Vybrat si tak můžete granule takové, jaké budou vašemu psovi co nejvíce vyhovovat. Jiné nároky má aktivní pes v zátěži a jiné psí senior, který už má trochu lenošivý život a mohla by ho ohrozit obezita.

To, čím svého psa krmíme, se odrazí i v jeho celkové kondici. Lesklá srst, dostatek energie, pravidelné vyprazdňování a chuť do všech aktivit jsou znakem, že váš pes je spokojený a má vše, co potřebuje.