Víte, jak zvýšit mužskou potenci?

Pro drtivou většinu mužů je jejich potence velmi důležitá. Jakmile nefunguje, jak má, mnoho pánů upadá do chmurných myšlenek, začnou se bránit vztahům, nemohou si vychutnávat postelové hrátky… Dokonce jsou i bylinky, které pomáhají v této oblasti jak mužům, tak ženám. Pojďme se na účinné pomocníky s potencí podívat blíž.

Blahodárný kotvičník zemní

Pokud se začnete zajímat o potenci, libido a bylinky, které při potížích s nimi pomáhají, na léčivý kotvičník zemní rychle narazíte. Jeho užívání se doporučuje nejen mužům, ale i ženám po 40. roce života. U mužů zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku, snižuje vnitřní napětí a obnovuje životní vitalitu i elán. Ženám pomůže zvýšit hladinu hormonu estradiolu, zmírní negativní klimakterické příznaky, potlačí nespavost, napětí, návaly horka, deprese, změny nálad a podrážděnost. Také má na svědomí redukci tělesného tuku.

Bylo prokázáno, že kotvičník zemní zvyšuje libido, sexuální apetit i potenci, a to už po 30 dnech pravidelného užívání. Také pomáhá uvolnit hladkou svalovinu cév prokrvující pohlavní soustavu, zlepšuje pohyblivost spermií, zlepšuje zdraví a správné fungování pohlavní a močové soustavy, na pozitivní účinek na růst svalové hmoty, zlepšení výkonnosti organismu i potlačení aterosklerózy, ischemické choroby srdeční a vysokého krevního tlaku.

Novinka jménem Maca

Maca peruánská je u nás stále ještě novou bylinkou, kterou zatím většinou poznáváme. Jde o superpotravinu, která obsahuje mnoho proteinů, antioxidantů, vitaminů, minerálů, mastných kyselin, enzymů, aminokyselin a sterolů.

Má příznivý účinek na reprodukční zdraví. Mužům pomáhá při impotenci, ženám při frigiditě a neplodnosti. Díky jejím účinkům si vysloužila název „peruánská modrá tabletka“. Kromě toho podporuje zdravý rozvoj svalů a posiluje je, zlepšuje imunitní systém, podílí se na snížení stresu a posílení paměti.

Maca stojí za vyzkoušení, ať už vás trápí nízké libido, nekvalitní stav spermií nebo chcete zlepšit sílu svého zdraví, své imunity. Ona i kotvičník zemní jsou skvělé bylinky pro pány i dámy ve zralém věku.