Vyčistit auto s inovativními tlakovkami půjde ještě snadněji!

Není nad krásně nablýskaného motorového miláčka, Jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout perfektních výsledků a to i na „domácím poli“, je použití vysokotlakého čističe, který si s nečistotami hravě poradí. A to nejen na autě, kole či  motorce. Možná se ale bojíte, že byste si nebyli jistí užití správného tlaku nebo dokonce trysky. Proto inovativní a moderní tlakové čističe mají možnost vám pomoci i stakovou nesnází. Jak to přesně funguje?

Kärcher K 5 Power Control pracuje s tlakem až 145 barů, nad kterými budete mít díky chytré aplikaci v telefonu ještě lepší kontrolu. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt auto, motorku, kolo, ale i očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu. Když si nebudete vědět rady s úrovní tlaku, pomůže vám chytrá aplikace Kärcher Home & Garden ve vašem telefonu, ve které najdete praktické tipy, triky a možnosti nastavení při čištění v různých situacích a na různých objektech a površích. Pomůže vám i s prvním nastavením myčky i následnou údržbou.

Tlaková myčka je vybavena vysokotlakou pistolí G 160 Q Power Control a rotační tryskou. Mezi další vybavení patří čisticí systém Plug ‘n’ Clean pro rychlou a čistou výměnu čisticího prostředku, vysoce kvalitní hliníková teleskopická rukojeť pro pohodlnou přepravu a skladování, systém Quick Connect pro snadné a časově úsporné připojení a odpojení vysokotlaké hadice a pistole, parkovací polohu a snadno přístupné příslušenství.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.