Založení s.r.o.? S námi můžete začít podnikat už zítra!

Už vás nebaví ručit za veškeré své podnikání svým majetkem nebo jednoduše potřebujete růst mnohem rychleji, než bylo doposud třeba? Založení s.r.o. vás zbaví celé řady problému a dovolí vám svobodněji dýchat. Na počátku je ale třeba překonat svéhlavého úředního šimla.

 

 

 

Věděli jste, kolik papírování je třeba k založení s.r.o.? Víte, jak vypracovat plán podnikání, který by úřednickým kolečkem prošel bez povšimnutí? Tušíte alespoň trochu, jaké náležitosti jsou potřeba pro zápis do obchodního registru nebo jak velké jsou poplatky? Pokud jste si alespoň na jedinou otázku odpověděli NE, nevadí. Rádi vám se vším poradíme.

 

Vyřiďte vše rychle a bez starostí

My z Online Invest nabízíme založení společnosti se všemi potřebnými náležitostmi rychle a bez rizika. Svěřte se nám se svými plány a my už vše ostatní zařídíme.

  • vypracujeme všechny potřebné dokumenty k založení společnosti
  • postaráme se o návrh podnikatelského plánu
  • zaplatíme poplatky
  • zrealizujeme zápis do obchodního registru
  • vyřídíme za vás veškerou administrativu, s námi zkrátka na úřad nemusíte

Sami byste založení s.r.o. jen stěží vyřídili za méně než měsíc, díky našim zkušenostem bude lhůta o mnoho kratší. A co dělat, pokud potřebujete podnikat ideálně teď hned? I na to známe řešení. Nabízíme i prodej tzv. ready made společností, připravených k okamžitému využití. Dokážeme se také postarat o založení virtuálního sídla firmy včetně přebírání příchozí pošty, bude-li to třeba, nebo kdykoliv provedeme ve vaší společnosti požadované změny nebo založíme organizační složku.

Už máte podnikání dost a vaším cílem je spíše prodej společnosti? I tady se na nás můžete s důvěrou obrátit. Už se nemusíte bát skrytých dluhů nebo se v noci hrůzou budit, protože jste zcela jistě na úřad zapomněli odevzdat velmi důležitý dokument. Po právní i finanční stránce vše zařídíme k vaší absolutní spokojenosti. Zaručeně.