Zpříjemněte si cestování s autorádiem

Kolik času denně trávíte v autě? Mnozí z nás cestují nejen autem do práce a z práce, ale často v něm tráví i určitou část své pracovní doby. Různé schůzky, vyřizování a nekonečné řízení auta mohou být otrava. O to horší, pokud nemáte vhodné autorádio, se kterým byste si mohli vychutnat hudbu.

 

Jaké autorádio si vybrat?

Na trhu najdete levnější i dražší varianty, které oplývají různými funkcemi. V první řadě byste měli popřemýšlet, co od autorádia očekáváte. Chcete pouze poslouchat hudbu, nebo mělo by nabízet i speciálními funkce a třeba občas, v případě potřeby, posloužit i jako navigace?

 

Jednoduché rádio vás nezklame

Pokud hledáte jednodušší alternativu, můžete sáhnout po běžném typu rádia s nekomplikovaným ovládáním. Rada AR vám kromě klasických funkcí jako ladění stanic a jejich ukládaní, nabízí také možnost přehrávat skladby z USB zařízení či SD a MMC paměťových karet. Tlačítka jsou podsvícená, abyste na ně viděli i v noci. Rádio AR – 111 disponuje také funkcí zvýraznění hlubokých tónů Loudness, díky které se zintenzivní i váš hudební zážitek.

 

Autorádio s lepšími funkcemi

Pokud hledáte nadstandard, skvělou volbou je rádio AR – 114, které můžete ovládat také přes aplikaci. Navíc, určitě vás potěší i zpráva, že na něm můžete přehrávat hudbu z mobilního zařízení, podporuje totiž operační systém Android i iOS. Je v něm také zabudovaný mikrofon pro telefonování hands-free, což jistě ocení zejména lidé, kteří smartphone kvůli práci nepustí z ruky. Výhodou je také velký LCD displej s bílým podsvícením. Rádio podporuje také USB zařízení, SD / SDHC paměťové karty, můžete si na něm ladit a ukládat rozhlasové stanice.

Vyberte si to správné autorádio do auta a vychutnejte si cestu v něm zas o něco víc. S dobrou hudbou je všechno hned snesitelnější a stejně snesitelnou se stane i cesta v autě.